Archerytag – połączenie paintballu, laser tagu i sportowego łucznictwa

Unikalne połączenie koordynacji, refleksu i precyzji – tak można podsumować zmagania, jakie towarzyszą grze Archery Tag. Ta świetna zabawa dla młodszych (poradzą sobie z nią już 10-latkowie) i starszych stanowi fuzję paintballu, laser tagu i sportowego łucznictwa. Jest świetnym sprawdzianem w zakresie współpracy w grupie. Wyeliminowanie przeciwników albo szybsze zdobycie punktów na tarczy to główny cel tej gry. Uczestnicy Archery Tag mają do dyspozycji łuki i strzały, które są ich orężem w tej trudnej walce. Mogą też schować się za specjalnymi osłonami. Adrenalina, zew rywalizacji, świetna zabawa – podczas Archerytagu możesz liczyć na dawkę niezapomnianych emocji rodem z Robin Hooda! To zabawa właściwie na każdą porę roku, bez względu na warunki pogodowe.

Trochę o nas

Gdzie można grać?

płaski teren około 250 m 2

W co sie ubrać?

W sportowe obuwie z płaską podeszwą oraz wygodne ciuchy. Od nas otrzymasz znacznik, kask oraz ochraniacze.

Czy to bezpieczne?

Tak. Strzały posiadają gumowe zakończenia. Dodatkowo nasza głowa chroniona jest przez specjalny kask.

Nie mam ekipy!

Odezwij się do nas lub napisz na naszym facebooku. Często zdarza się, że inni też mają niepełną ekipę, lub po prostu chcą zagrać z kimś innym..

Paintball – jedna gra, wiele scenariuszy

Kolejną naszą propozycją – poza Archery Tagiem - jest paintball. Wielkopolska to region, w którym często organizujemy paintballowe zmagania dla pracowników firm, na prywatnych czy szkolnych imprezach. Prowadzenie upozorowanej walki pomiędzy dwoma drużynami może okazać się świetną przygodą dla uczestników w różnym wieku, bez względu na płeć. Paintball w Wielkopolsce jest bardzo popularną zabawą. Naszym zadaniem jest nie tylko dostarczenie odpowiedniego wyposażenia, ale także zapewnienie, aby wszyscy gracze mieli świetną zabawę na każdym etapie paitnballowych zmagań.
Polecamy także speed ball. To kolejna zręcznościowa gra, bardziej sportowa odmiana paintballu, w której wykorzystuje się piłki i rakiety. Zawodnicy biorą udział w różnych konkurencjach, które rozgrywane mogą być na czas i gdzie występują elementy gry sztafetowej. Cel jest jeden – trafić przeciwnika kulką z farbą tak, aby się na nim rozbiła. Zarówno paintball, jak i speedball to gry niezwykle dynamiczne nadające się nie tylko dla miłośników militarnych klimatów. Jeśli więc nie wiesz, w jaki sposób urozmaicić czas na wyjeździe integracyjnym lub podczas innej okazji, zajmiemy się tym. Speed ball, archerytag, a może paintabll?


Cennik

Cena obejmuje 1 godzinę wynajmu przez naszą agencję.
W tym około 15 min na przygotowanie sprzętu i wytłumaczenie zasad oraz około 45 minut gry.

Ceny gry w archerytag

1h/ 500 zł

(12 kompletów)

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE REZERWACJE EMAILEM LUB TELEFONICZNIE!

Przy rezerwacji agencja eventowa Funandplay pobiera zadatek w wysokości 30%, który jest rozliczany podczas imprezy.

Na wpłatę czekamy do trzech dni, po rezerwacji terminu. Dane potrzebne do wpłaty w zakładce Kontakt Funandplay Poznań zaprasza do rezerwacji terminów.

UWAGA: Cena nie obejmuje wynajęcia miejsca do gry w archerytag.

Formularz wyceny

2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone Fun&Play
Designed & powered by www.beautyvision.pl