Piłkarski Dart

Gra w rzutki połączona z piłką nożną? Jak najbardziej! Foot darts to świetna zabawa dla miłośników futbolu i rzutek – przeniesienie lokalowej, „barowej” rozrywki na zewnątrz i zestawienie jej z aktywnością fizyczną okazało się fantastycznym sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Wyobraź sobie gigantyczną tarczę dart ustawioną na boisku. Podobnie jak w klasycznym darcie musisz wcelować w sam jej środek, ale… piłką i nie za pomocą rzutu, lecz kopnięciem. Brzmi ciekawie, prawda?

Zasady zabawy są bardzo proste – gracze, stojąc w odległości kilku lub kilkunastu metrów od olbrzymich rozmiarów tarczy, mają za zadanie uzyskać jak największą ilość punktów w 5 strzałach. Podobnie jak w standardowym darcie gra kończy się w momencie, kiedy któryś z zawodników zdobędzie 301 punktów. Wygrywa ten, komu pierwszemu uda się zgromadzić daną liczbę punktów lub zdobędzie ich jeszcze więcej. To świetna zabawa dla każdego fana piłki nożnej!

Trochę o nas

piłkarski dart

Gdzie można grać?

płaski teren około 100 m 2

W co sie ubrać?

Bawić można się nawet w stroju galowym ! Ważna jest celność !

Czy to bezpieczne?

Jeśli nie wybijesz okna u sąsiadki to w 100 % Tak !

Nie mam ekipy!

Odezwij się do nas lub napisz na naszym facebooku. Często zdarza się, że inni też mają niepełną ekipę, lub po prostu chcą zagrać z kimś innym..

Foot darts w Polsce

Jak dotąd foot darts nie był rozrywką szczególnie popularną w Polsce, ale za naszą sprawą cieszy się coraz większym zainteresowaniem fanów footbolu i rzutek. Zabawa świetnie sprawdza się np. na spotkaniach ze współpracownikami i imprezach dla firm. Gra oparta na współzawodnictwie, ale też współpracy między graczami z jednej drużyny to sposób na lepsze poznanie się poza środowiskiem ściśle zawodowym i nawiązywanie koleżeńskich kontaktów. Zależy nam na tym, by nasi klienci po prostu dobrze się bawili – proponowane przez nas formy rozrywki są całkowicie bezpieczne i dobrze zaplanowane. Przed rozpoczęciem meczu instruktor udostępnia zawodnikom sprzęt oraz przedstawia zasady gry, które mogą zostać dostosowane do ich potrzeb. Ze swojej strony możemy zagwarantować radość ze wspólnego spędzania czasu, masę śmiechu i pozytywnych wspomnień, które zostaną z uczestnikami na długo, a także sukces zorganizowanego spotkania.

Wszystkich zainteresowanych zabawą na całego gorąco zachęcamy do kontaktu z Fun&Play!

Cennik

W celu ustalenia ceny serdecznie zachęcamy do kontaktu

Formularz wyceny

2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone Fun&Play
Designed & powered by www.beautyvision.pl