PRZENOŚNY PAINTBALL – DMUCHANE POLE, KTÓRE ZAPEWNI WAM NIEPOWTARZALNE DOZNANIA. ADRENALINA, PASJA I WALKA !

Zabawa w wojnę, gdzie zamiast naboi latają kolorowe kulki to jedna z najbardziej popularnych zabaw eventowych. Speedball czyli przenośny paintball, to nowość w naszej ofercie. Ogrodzone pole, zróżnicowane dmuchane przeszkody, a pośrodku Wy walczący o przetrwanie ! Dwie drużyny, których zadaniem jest eliminacja przeciwnika przy pomocy markerów wyrzucających kulki wypełnione farbą. Adrenalina i napięcie wręcz unosi się w powietrzu !

Jesteśmy pasjonatami gry w speedball i paintball dlatego nasze różne autorskie scenariusze zabawy sprawiają że nasze gry w nigdy nie są takie same. Wielokrotnie braliśmy udział w strzelaniu do ludzi organizowanych na polach paintbalowych w Wielkopolsce a szczególnie w Poznaniu i okolicy dzięki czemu wyciągnęliśmy z nich to co najlepsze i przenieśliśmy do Nas.
Najlepszy Paintball w Wielkopolsce tylko z Nami !

Jako Agencja eventowa Funandplay nie tylko dostarczamy odpowiednie wyposażenie, ale także zapewniamy, aby wszyscy gracze mieli wyśmienitą zabawę na każdym etapie paitnballowych zmagań.

Trochę o nasW co sie ubrać?

Normalne ubrania umożliwiające zabawę.Czy to bezpieczne?

Tak! Każdy gracz otrzymuje sprzęt chroniący.Boję się!

Spokojnie ! Do momentu gdy twoi przyjaciele nie zabiorą ostrej amunicji… jesteś całkowicie bezpieczny!Kto może skorzystać ?

Każdy powyżej 16 roku życia !

Formularz wyceny

2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone Fun&Play
Designed & powered by www.beautyvision.pl