Waterball – wodna zabawa nie tylko dla najmłodszych

Ogromne kule wodne nadmuchiwane są powietrzem zaraz po tym, jak jakiś śmiałek wejdzie do niej i będzie próbował zachować w niej równowagę na… wodzie. Kule wodne to świetna zabawa dla małych i dużych, dzięki której można popracować nad koordynacją ruchową oraz kondycją. Wbrew pozorom wcale nie jest bowiem łatwo utrzymać pion i przemieszczać się po wodzie. Mimo tego waterball wzbudza wiele śmiechu i niesamowitych emocji. Jak już sama nazwa wskazuje - kule wodne umieszcza się bowiem w akwenie, z reguły jest to basen, choć nadaje się także morze czy jezioro. Po wejściu do tej ogromnej piłki zasuwa się specjalny zamek i nadmuchuje powietrze. Poruszanie się w waterballu to świetna zabawa – przekonaj się sam!

Kule wodne – zabawa w indywidualnej cenie

Chcesz poznać naszą cenę za tę atrakcję? Dowiedzieć się, ile kosztuje kilka minut tej niezapomnianej atrakcji? Cena za waterball ustalana jest indywidualnie. Jeśli więc przymierzasz się do tego, aby właśnie tę atrakcję ściągnąć na swoją imprezę – skontaktuj się z nami. To idealny wybór zarówno na piknik rodzinny, festyn, imprezę integracyjną, urodziny, jak i wiele innych okoliczności. Atrakcja, obok której żadne dziecko czy dorosły nie przejdzie obojętnie! Zapraszamy do skorzystania z naszych kul wodnych!

Trochę o nas

Gdzie można grać?

Jezioro lub nasz przenośny basen. Wymagane około 50 m2

W co sie ubrać?

Wygodne ubranie.

Czy to bezpieczne?

Bawiący się wchodzi do kuli w której jest Całkowicie bezpieczny !

Nie mam ekipy!

Odezwij się do nas lub napisz na naszym facebooku. Często zdarza się, że inni też mają niepełną ekipę, lub po prostu chcą zagrać z kimś innym..

Cennik

W celu ustalenia ceny serdecznie zachęcamy do kontaktu

Formularz wyceny

2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone Fun&Play
Designed & powered by www.beautyvision.pl