Wipe out machine

Dla tych, którzy szukają prawdziwych wyzwań, tym, co zaspokoi ich adrenalinę będzie tor Wipeou, czyli gigantyczny tor przeszkód dla dorosłych. Zmierzenie się z nim wymaga szybkości i koordynacji. To wielkich rozmiarów nadmuchiwane powietrzem urządzenie, na którym wcale nie będzie łatwo się utrzymać. Zabawa na torze Wipeou przeznaczona jest dla sześciu osób.

Każda z nich stoi na dmuchanej macie, na specjalnych postumentach i ma za zadanie utrzymać na nich jak najdłużej. Proste? Tylko pozornie! Dwa gigantyczne ruchome ramiona znacznie utrudniają to zadanie. Ogromna kłoda wiruje w różnych kierunkach i eliminuje zawodników. Ten, kto utrzyma się najdłużej, może liczyć na laur zwycięzcy. W razie czego nie musisz martwić się o lądowanie – miękki, pompowany balon będzie właściwą asekuracją.

Trochę o nas

Gdzie można grać?

Wszędzie ! wymagane około 50 m2

W co sie ubrać?

Wygodne sportowe ubranie

Czy to bezpieczne?

Bezpieczeństwo gwarantuje wysokiej jakości materiałowe obicie, które zapewnia komfort zabawy nawet podczas wielokrotnego zbicia.

Nie mam ekipy!

Odezwij się do nas lub napisz na naszym facebooku. Często zdarza się, że inni też mają niepełną ekipę, lub po prostu chcą zagrać z kimś innym..

Cennik

W celu ustalenia ceny serdecznie zachęcamy do kontaktu
Wipeout Polska – zaproś nas na swoją imprezę

Chcesz zaskoczyć czymś uczestników organizowanej przez siebie imprezy? Zaproś nas! Wipeout Polska – skorzystaj z naszego toru przeszkód dla dorosłych na imprezie integracyjnej, urodzinach, festynie, pikniku czy jakiejkolwiek innej. To świetna zabawa sprawdzająca szybkość, spryt i wytrzymałość osób, które zdecydują się stanąć do walki. Pozwala również trenować refleks. Tor Wipeou jest przede wszystkim jednak świetną i w pełni bezpieczną zabawą dla uczestników w różnym wieku i bez względu na płeć. Jej reguły nie są przy tym skomplikowane, a w razie upadku można liczyć na bardzo miękkie lądowanie. Wipeout w Polsce – nie przegap świetnej zabawy!

Formularz wyceny

2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone Fun&Play
Designed & powered by www.beautyvision.pl