Dmuchane tory przeszkód - nie tylko dla dzieci

Imprezy plenerowe to idealna okazja do zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy znajdzie tam rozrywkę dla siebie. Dmuchany tor przeszkód to jedna z tych atrakcji, które sprawdzą się dla osób w każdym wieku. Sprawdzą się też na inne uroczystości. Dmuchane tory przeszkód są naprawdę przeróżne, więc można wybrać ten, który najbardziej będzie pasować do okazji. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na jakie okazje można wypożyczyć tor przeszkód, jakie są jego rodzaje oraz na co zwracać uwagę podczas wybierania odpowiedniej firmy.

Dmuchane tory przeszkód – na jakie okazje?

Dmuchane tory przeszkód to atrakcje, które sprawdzą się na każdej imprezie. Będą doskonałe jako zabawy integracyjne dla dorosłych na imprezy firmowe i nie tylko. Wprowadzą ciekawy element rywalizacji, a impreza z udziałem takiego toru na pewno będzie zapamiętana na długo. Dmuchane tory z przeszkodami będą też idealne dla maluchów. Takie rozwiązanie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju dniach miast, Dniach Dziecka, ale też na przyjęciach urodzinowych organizowanych w ogródku. Coraz więcej rodziców decyduje się na wynajem dmuchanych zjeżdżalni, a dmuchany tor przeszkód dla dzieci może być miłą odmianą. Taka atrakcja na urodzinach będzie oblegana przez wiele godzin, a dzieci będą mieć ogrom zabawy i śmiechu. Tor dmuchany na osiemnaste urodziny lub komunię? Dlaczego nie! Ta uniwersalna atrakcja na pewno przyciągnie uwagę osób, będących na imprezie.

Dmuchane tory przeszkód dla dzieci – jakie są?

Dmuchane tory przeszkód dla dzieci różnią się przede wszystkim wielkością. W zależności od okazji i ilości dostępnego miejsca można dobrać odpowiedni. W ofercie Fun & Play znajdziesz małe tory przeszkód, które zmieszczą się na każdej posesji i które sprawdzą się idealnie do zabawy dla mniejszych dzieci. Atrakcje te zazwyczaj mają proste przeszkody i zjeżdżalnię, która jest nagrodą za dzielne pokonanie wszystkich trudności. Proponujemy też większe tory przeszkód, które mają już więcej zakamarków, gdzie kryją się kolejne trudności do pokonania. Tego typu tory będą idealne dla dzieci w każdym wieku.

Dmuchane tory przeszkód dla dorosłych – świetna zabawa w każdym wieku

Dorośli lubią się czasami poczuć jak dzieci. Dlatego też w naszej ofercie proponujemy również niejeden dmuchany tor przeszkód dla dorosłych. Nasze propozycje dużych dmuchańców dla dzieci będą również odpowiednie dla dorosłych. Dodatkowo niesamowitą rozrywką dla dorosłych będzie Eliminator. Dzięki niemu uczestnicy poczują się, jak w popularnym telewizyjnym show i będą mogli się zmierzyć z własnymi słabościami. Tor przeszkód Ninja, to również świetna propozycja dla dorosłych. Polega on na przeciskaniu się w dmuchanej spirali, wspięciu się na ścianę i skoku z dużej wysokości. Nie każdy dorosły odważy się pokonać ten tor przeszkód. Bungee Run to kolejna propozycja dla dorosłych. W tej atrakcji nie pokonuje się żadnych przeszkód, a rywalizuje o to, kto wciśnie w określonym czasie więcej przycisków. Sprawa jest o tyle utrudniona, że uczestnicy są przywiązani do atrakcji, która nie pozwala wcisnąć przycisku.

Jak wybierać firmę do wynajmu dmuchańców?

Z jakiej firmy najlepiej wynająć dmuchany tor wodny? Przede wszystkim zwróć uwagę na opinie danej firmy. Nie decyduj się na wynajem dmuchańca z niewiadomego źródła. Pamiętaj, że z atrakcji będą korzystać dzieci, więc musi być bezpieczna. Skorzystaj z usługi firmy, która proponuje dmuchane tory przeszkód z PVC, czyli wytrzymałego materiału, który gwarantuje bezpieczeństwo. Dodatkowo zdecyduj się na firmę, która pomaga w doborze odpowiedniej atrakcji, zapewni pomoc w rozłożeniu jej i nadzór nad zabawą. Jeżeli chcesz wynająć dmuchany tor przeszkód dla dzieci lub dorosłych, to sprawdź ofertę Fun & Play.

Podsumowanie

Dmuchany tor przeszkód dla dzieci jest uniwersalną atrakcją. Nadaje się na wiele imprez takich jak dni miasta, Dzień Dziecka czy urodziny. Ale dmuchane tory są również idealną rozrywką dla dorosłych. W wypożyczalniach znaleźć można szeroki wybór tego rodzaju atrakcji, które z łatwością można dobrać do okazji. Wypożyczając tego rodzaju atrakcje, warto zaufać firmie, która ma już duże doświadczenie tak jak Fun & Play.

Zobacz nas w social mediach

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.