ZDROWA ROZRYWKA DLA KAŻDEGOPOCZUJ KLIMAT RYWALIZACJI I ŚWIETNEJ ZABAWYZDROWA ROZRYWKA DLA KAŻDEGOPOCZUJ KLIMAT RYWALIZACJI I ŚWIETNEJ ZABAWYZDROWA ROZRYWKA DLA KAŻDEGOPOCZUJ KLIMAT RYWALIZACJI I ŚWIETNEJ ZABAWY
Previous
Next

NASZA
WSPANIAŁA
DOBRA
NAJEPSZA
OFERTA

Bubble Soccer

Bubble Soccer

Zabawa z kulami Bubble Soccer to doskonała alternatywa wobec tradycyjnej piłki nożnej – aktywność ruchowa, realizowana w wyjątkowo zabawnej formie, staje się idealną propozycją w przypadku spotkań towarzyskich, imprez integracyjnych oraz rozmaitych uroczystości, w trakcie których należy zapewnić gościom unikalne atrakcje na najwyższym poziomie. Z kulami Bubble Soccer rzeczywista radość każdego uczestnika gry jest gwarantowana. Zabawa jest fantastyczna dla graczy w każdym wieku, będąc uniwersalną formą rozrywki.

Wybieram

archery tag

Archery Tag

Grupowa rywalizacja, wykorzystująca łuki i strzały w ich unikalnej formie – Archerytag – gwarantuje świetną zabawę, wymagającą precyzji, celności, sprytu i współpracy z innymi graczami. To doskonała forma integracji zespołu pracowników, jak również grupy znajomych podczas imprez i rekreacyjnych spotkań towarzyskich. Uczestniczyć w niej mogą gracze, którzy ukończyli ósmy rok życia, dlatego rozrywka ta okazuje się uniwersalna i atrakcyjna dla wielu. Archerytag to nowoczesny sposób na rekreację.

Wybieram

jump ball

Jumpball

Ogromnych rozmiarów trampolina, będąca jednocześnie boiskiem do gry w piłkę – rozrywka ta łączy w sobie siatkówkę, piłkę nożną i… akrobatykę. Jumpball to gra, która dedykowana jest uczestnikom chcącym doświadczyć nowoczesnej formy rywalizacji zespołowych. Punkty zdobywane są w widowiskowy sposób, a odbijanie piłki może odbywać się przy użyciu każdej niemal części ciała. To doskonały sposób na integrację w grupie – gra wymaga bowiem zaangażowania i współpracy, przynosząc przy tym mnóstwo radości.

Wybieram

mega pilkarzyki

Mega Piłkarzyki

Tradycyjne piłkarzyki znane są prawdopodobnie każdemu – zasady tej gry są proste, a sama rozrywka niewyobrażalnie wciąga i angażuje wiele osób. Można więc sobie wyobrazić, jak skutecznie rozkręcą imprezę piłkarzyki w powiększeniu. Mega piłkarzyki to wersja popularnej gry, w której pionkami okazują się sami jej uczestnicy. Przytwierdzeni do poprzeczek, muszą skierować piłkę do bramki drużyny przeciwnej bez używania rąk. Gra wymaga współpracy, umiejętności strategicznych oraz precyzyjnego prowadzenia piłki do celu.

Wybieram

Piłkarki Dart (48)

Piłkarski Dart

Klasyczna gra w rzutki uwielbiana jest za swoją prostotę, uniwersalność oraz łatwą dostępność. Piłkarski dart to jej nowoczesna odmiana, w której rzutki zastępowane są piłką, a sama tarcza powiększona jest do gigantycznych rozmiarów. Do sukcesu niezbędna jest doskonała celność i precyzja w kierowaniu piłki w określone miejsce tarczy – jednak spudłowanie w nią wydaje się niemożliwe, gdyż jej rozmiary są rzeczywiście ogromne. Zdobywane w kolejnych seriach punkty są sumowane, a grę zwycięża uczestnik, który uzbiera ich najwięcej.

Wybieram

Tarcza do rzucania siekierkami

Tarcza Drwala

Rzucanie normalnymi siekierami nie jest najbezpieczniejszą zabawą 🙂 Nasza tarcza drwala umożliwi Ci rzucanie przylepnymi siekierami w bezpieczny sposób! Dmuchane atrakcje na eventy i tarcza to obowiązkowy punkt twojej imprezy.

Wybieram

sumo

Sumo

Załóż strój i poczuj się jak wojownik prosto z dalekiej Japonii! Strój sumo na imprezy firmowe to sprawdzony pomysł imprezę integracyjną!

Wybieram

przenośny paintball

Przenośny Paintball

Kilkanaście osób, dmuchane przeszkody do paintballa, markery i mnóstwo kulek! To sprawdzony pomysł na atrakcje na imprezie firmowej! Organizujesz event na terenie firmy? Świetnie! Nasz mobilny paintball dojedzie tam gdzie chcesz! Gotowy na kilka siniaków?

Wybieram

Byk Rodeo (2)

Byk Rodeo

W dalekim Texasie do dziś dzień jest zwyczaj, że młodzi chłopcy chcący stać się mężczyznami, muszą utrzymać się na byku 3 minuty, pijąc herbatę lewą ręką, a prawą drapiąc byczka po karczku! Nasz dmuchany Byk Rodeo nie wymaga od Ciebie takich umiejętności! Jest to jednak idealny pomysł na imprezę firmową lub perfekcyjna atrakcja na dożynki! Dostarcza on uczestnikom niezapomniane wrażenia z nutką strachu.

Wybieram

eliminator

Eliminator

Dla tych co szukają adrenaliny i zabawy w jednym, idealną atrakcją będzie Eliminator! Zbijak to oczko w głowie większości animatorów gdy mają zły dzień i hałaśliwe dziecko w kolejce! Tor WipeOut to jedyna w swoim rodzaju atrakcja, którą kręcąc się w lewo lub prawo w różnym tempie wymusza na zawodnikach ciągłe skupienie! Utrzymaj się jak najdłużej na dmuchanym materacu i nie daj się tej! Jest to jedyna atrakcja która zbija zawodników!

Wybieram

bungiee run

Bungee Run

Elastyczna lina, interaktywne przyciski i Ty – walczący o zwycięstwo! Zmierz się z przeciwnikiem i zdobądź jak największą ilość punktów!

Wybieram

kret ded

Kret ded – Zap a mole!

Czujność, szybkość, refleks i zabawa! Zbijaj krety szybciej niż przeciwnik! Wynajem Zap a mole!

Wybieram

Bramka licząca punkty

Tarcza z turbo kozaka to dla Ciebie za mało? Zainteresuje Cię na pewno nasza interaktywna atrakcja! Bramka licząca punkty czyli chwyć piłkę i traf prosto w cel! Nasza dmuchana bramka to sprawdzony pomysł na imprezę firmową! A gdy znudzi Ci się kopanie lub rzucanie piłki… bierz Łuk od Archery Tag i strzelaj do tarczy!

Wybieram

refleksomierz

Refleksomierz

W życiu często decydują sekundy. Tak samo to wygląda gdy używamy nasz Refleksomierz! Ta maszyna, która ćwiczy refleks i czas reakcji zawodnika to obowiązkowy punkt twojej sportowej imprezy! Atrakcja na zawody sportowe na dworze lub sportowy weekend w hali? Stań oko w oko z przeciwnikiem, który z Was zdobędzie więcej punktów? Trenuj refleks i baw się z Nami!

Wybieram

refleskomierz

Point Hunter

Kulki, ruchoma tarcza, liczenie punktów. Czy rywalizacja, zabawa i śmiech! Point Hunter to atrakcja z kręcącą się tarczą, idealna jako konkurencja podczas twojej imprezy integracyjnej! Zdobądź jak największa ilość punktów w 30 sekund!

Wybieram

tor ninja

Tor Przeszkód Ninja

Spektakularny tor przeszkód to ogromna, dmuchana konstrukcja umożliwiająca świetną zabawę dla dorosłych. Sprawdza się na imprezach plenerowych, podczas pikników rodzinnych oraz wyjazdów integracyjnych. Na dużych rozmiarów torze umieszczone zostały różnego rodzaju przeszkody, które należy pokonać szybciej niż przeciwnicy. Bieganie, skakanie, wspinanie i czołganie to podstawowe techniki wykorzystywane podczas zabawy – kondycja i siła fizyczna okazują się w niej sporym atutem, a sama rozrywka jest bardzo efektowna.

Wybieram

Tor Przeszkód dla dzieci mniejszy

Kolejna atrakcja na urodziny dziecka! Ten i inne dmuchane tory przeszkód to zabawa na 200% dla każdego malucha. Dziecko pokonując tor schyla się, czołga, kuca, a przede wszystkim dobrze się bawi! Wynajmując nas masz pewność, że będzie to udane przyjęcie urodzinowe!

Wybieram

Tor Przeszkód lolek

Tor Przeszkód dla dzieci większy

Urodziny dziecka w wieku do 6 lat to wielkie wydarzenie! Znaleźć odpowiednie atrakcje dla małych dzieci to nie lada wyzwanie! Nasz pomysł to dmuchany Tor przeszkód dla dzieci! W tym placu zabaw dzieci zapomną o czasie i spędzą wymarzone urodziny! Nie obiecujemy jednak, że pod wpływem nacisku dzieci swoich oraz znajomych nie będziecie musieli wynająć nas na kolejne godziny! Tor przeszkód o długości 8 metrów!

Wybieram

Kule Grozy (1)

Kule Grozy

Atrakcje Ninja Warrior na twoim evencie? Z nami bez problemu! Dmuchany tor przeszkód WipeOut to zabawa, adrenalina i wiele śmiechu gdy zawodnik spada 🙂 Najlepszy pomysł na udany event firmowy! Przekonaj się sam!

Wybieram

mega minion

Plac zabaw Mega Minion

Jedna z największych atrakcji w naszym arsenale! Ogromy dmuchany minion rozniesie każdy event! Dmuchaniec, którego widać z daleka i który przyciąga swoimi kolorami wszystkie dzieci! Dmuchany Tor przeszkód minion to odpowiedni wybór na duży event!

Wybieram

Wyspa - miniony2

Plac zabaw Wyspa Minionków

Jedna z wielu minionkowych atrakcji w naszym składzie. Najlepsze Dmuchańce dla dzieci to właśnie te z motywem minionków! Jest to najlepszy pomysł na imprezę integracyjna. Ten dmuchany plac zabaw gwarantuje zabawę dla dzieci w różnym wieku.

Wybieram

Park Minionków (6)

Plac zabaw Park Minionków

Minionki zdobyły nasza firmę! Jedna z kilku naszych atrakcji z tym motywem. Dmuchańce z tymi małymi stworkami zawsze cieszą się największym powodzeniem wśród dzieci! 70 metrów kwadratowych zabawy dla każdego dziecka to dmuchaniec na każdy event!

Wybieram

plac zabaw z kulkami

Plac zabaw Kraina Safari z kulkami

Ogromny dmuchaniec na imprezy firmowe! Prawie 70 metrów kwadratowych zabawy dla każdego dziecka! Zjeżdżalnia, basen z kulkami, i wiele więcej, a wszystko z motywem safari!

Wybieram

kurczak

Plac zabaw Kurczak

Ogromny dmuchaniec na imprezy firmowe! Prawie 70 metrów kwadratowych zabawy dla każdego dziecka! Zjeżdżalnia, basen z kulkami, i wiele więcej, a wszystko z motywem safari!

Wybieram

Krokodyl 1

Plac zabaw Krokodyl

Atrakcja z otwieraną buzią? Jedyny w swoim rodzaju dmuchany plac zabaw, który zamyka i otwiera buzię co kilka sekund! Idealny pomysł na imprezę urodzinową! „Zjedzeniu” dzieci towarzyszą zawsze gromkie piski ich samych 🙂

Wybieram

Wyspa Dinozaurów (5)

Plac zabaw Dinozaur

Dmuchaniec dla fanów dinozaurów? Dobrze trafiłeś! Jedyna tego typu atrakcja ze zjeżdżalnią w środku i dmuchanym T-Rexem! Dmuchaniec indoor? Zdecydowanie!

Wybieram

Strefa zabaw z kulkami (1)

Plac zabaw z kulkami

Co może być lepsze niż basen z kulkami? Duży basen z kulkami ze zjeżdżalnią w środku! Ten Dmuchaniec z kulkami pomieści setki małych piłeczek do rzucania i kąpania się w nim! Idealna atrakcja na urodziny dziecka!

Wybieram

Piracka Kraina (4)

Plac zabaw Piracki

Ahoj Piracie! Piracki dmuchany statek to obowiązkowy punkt imprezy każdego małego pirata i piratki! Atrakcja ta jak i inne nasze Dmuchańce to odpowiedź na twoje pytanie jak zorganizować dziecku przyjęcie!

Wybieram

Plac zabaw Safari

Druga dmuchana Atrakcja z zestawu Safari! Plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią w środku. Rozmiary tej atrakcji sprawiają, że jest to najlepszy pomysł na atrakcje dla maluchów. Słoń, żyrafa, lew? Które zwierzę jest ulubieńcem twojego dziecka?

Wybieram

Formula1a

Zjeżdżalnia Formuła

Dla wszystkich fanów formuły i samochodów! Wypożyczalnia dmuchanych zjeżdżalni poleca!

Wybieram

zjeżdżalnia duża frozen

Zjeżdżalnia Frozen

Dmuchane zamki z ogromnymi zjeżdżalniami stanowią kuszącą i wyjątkowo atrakcyjną rozrywkę dla dzieci – rozstawione na terenie pikniku, skutecznie zrzeszają małych miłośników ekstremalnych zabaw. Wysokość zjeżdżalni jest spora, jednak dmuchana konstrukcja gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo, generując jednocześnie niespotykane doznania, związane z szybkim zjazdem stromym, lecz miękkim zboczem. Dzieci uwielbiają kolorowe zamki dmuchane, będące popularną atrakcją rodzinnych imprez plenerowych.

Wybieram

Zjeżdżalnia Farma (4)

Zjeżdżalnia Farma

Ogromna dmuchana zjeżdżalnia z motywem farmy! Wspinaj się po drabinie a następnie rzuć się w wir zabawy! Dożynki oraz imprezy firmowy bez niej to nie to samo.

Wybieram

psi patrol 8m

Zjeżdżalnia Psi Patrol 8M

Motyw w psiaki, który zna większość dzieci! Idealny dla fanów tej bajki!

Wybieram

Psi Patrol 6m

Zjeżdżalnia Psi Patrol 6M

Twoje dziecko jest fanem tych popularnych psów? Spraw mu ogromną niespodziankę. Dmuchana zjeżdżalnia Psi Patrol to pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela bajki. Ten zamek dmuchany dla dzieci razem z Marshallem i Chasem pomogą Ci zapanować nad pociechami i sprawią im mnóstwo radości.

Wybieram

Zjeżdżalnia średnia Minion (5) OLX

Zjężdżalnia średnia Minionki

Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci z motywem minionków. Czego chcieć więcej? Innych dmuchanych atrakcji z motywem minionków! Wspólnie z wyspą minionków lub parkiem minionków tworzą idealną kompozycje dla każdego dziecka! Jak zorganizować atrakcje dla dzieci? Wybierz MINIONKI!

Wybieram

Pirat

Zjeżdżalnia Pirat

Dmuchana zjeżdżalnia na wynajem z motywem pirackim to kolejny już dmuchaniec który oferuje nasza wypożyczalnia dmuchańców! Jej rozmiary sprawiają, że jest uniwersalna zarówno jako zamek dmuchany do ogrodu jak i dmuchaniec na wesele i komunie. Zbudowana ze schodami po środku i ślizgiem po lewej i prawej stronie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dzieci.

Wybieram

rekin

Zjeżdżalnia Rekin

Zamek dmuchany z motywem morskim z wielka głową rekina.

Wybieram

strażak

Zjeżdżalnia Strażak

Zamek dmuchany do wynajęcia z strażackim motywem! Dla wszystkich małych bohaterów!

Wybieram

księżniczka

Zjeżdżalnia Księżniczka

Zamek dmuchany z motywem księżniczki, który onieśmieli wszystkie małe damy.

Wybieram

rycerz

Zjeżdżalnia Rycerz

Nasza Wypożyczalnia dmuchańców z Poznania oferuje coś dla każdego ryczerza!

Wybieram

budowa

Zjeżdżalnia Budowa

Zamek dmuchany z motywem koparki idealny dla fana budowania!

Wybieram

Zjezdzalnia Mała (5)

Zjeżdżalnia mała

Idealna zjeżdżalnia dla dzieci! Pomoże tym najmłodszym przełamać strach przed zabawa na dmuchańcach! Jej imprezowy motyw sprawia, że sprawdzi się idealnie na przyjęcia urodzinowych

Wybieram

Skoczna do skakania dla chłopakow

Skakaniec dla chłopca

Każdy mały chłopiec marzy o zastaniu super bohaterem! Nasz dmuchaniec do skakania przeniesie go w krainę zabaw przygody! Basen z kulkami do skakania to najlepszy pomysł na urodziny dla najmłodszych dzieci!

Wybieram

Basen z Kulkami (2)

Skakaniec dla dziewczynek

Dziewczynki zamiast o super bohaterkach marzą o zastaniu księżniczkami. Z nami to możliwe! Basen z kulkami z motywem księżniczek oczaruje każdą małą królewnę! Gwarantujemy, że to jeden z top 10 pomysłów na urodziny dla dziecka!

Wybieram

waterball

Waterball

Waterball to duża dmuchana piłka, do której można wejść i zostać dosłownie rzuconym na głęboką wodę. Piłka unosi się na powierzchni wody, umożliwiając chodzenie po niej. Jednak wyzwanie to okazuje się dość trudne – utrzymanie równowagi w piłce sferycznej stanowi podstawowy cel tej zabawy. Dostępna jest ona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, generując niepowtarzalne doznania i doświadczenia warte zapamiętania. Przemieszczanie się w waterballu to zabawa idealna na ciepłe dni, przynosząca wiele radości nie tylko najmłodszym.

Wybieram

ruroskoczki

Ruroskoczki

Atrakcje team building to gwarancja udanej zabawy. Nasze dmuchane ruroskoczki rozbujają załogę twojej firmy. Usiądź w 3 lub 5 osób na ruroskoczek i skacz do przodu! Ta zabawa teambuilding wymaga współpracy między zawodnikami! Uwaga! Zabawa powoduje wybuchy śmiechu 🙂

Wybieram

przeciąganie liny

Przeciąganie liny

Dwa zespoły, kilkunastu uczestników i tylko jedna lina! Zabawa teambuildingowa polegająca na przeciągnięciu przeciwnika na swoją stronę! Ta zabawa to pewny wybór na udany event firmowy o demonstracje w firmie kto ma więcej krzepy!

Wybieram

narty wieloosobowe

Narty wieloosobowe

Tęsknisz za śniegiem? MY NIE! Nasze narty wieloosobowe to udany scenariusz na imprezę firmową! Zbierz trzy osobowy zespół i ścigaj się z przeciwnikiem! Prosta, ale jakże angażująca zabawa team buildingowa! Zabawa wymaga zaangażowania i współpracy uczestników.

Wybieram

Mega Jenga

Kto z nas budował wieże z klocków lego? Mega Jenga to również wieża, jednak z drewna i budowana naprzemiennie! W dodatku nasza jak i nasze klocki są rozmiaru XXL! Jest to kolejny pomysł na zabawę teambuildingową podczas twojego eventu!

Wybieram

Alko Google (1)

Alko Gogle

Nie zachęcamy do picia! Jednak chyba każdy z nas w latach młodości, chociaż raz upił się i tego żałował! Nasze alko gogle umożliwią odczucie odurzenia alkoholowego, bez wypicia nawet kropli alkoholu! Polecamy jako atrakcje na imprezy firmowe jak oraz do szkół!

Wybieram

Labirynt - Team Building

Labirynt Team Building

Czy prowadzenia kulki z jednego końca na drugi może być wymagające i wciągające? Oczywiście! Przekonaj się z naszym labiryntem team building ile radości może dać dobry pomysł na imprezę integracyjną! Tylko współpraca może doprowadzić Was do sukcesu!

Wybieram

memory xxl

Memory XXL

Zabawa polegająca na odkryciu 2 tych samych kart! Można grać 1 na 1 lub wykorzystać jako pomysł na zabawę teambuildingową. Wymaga myślenia i dobrej pamięci! Memory XXL sprawdzi się zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Wybieram

bańki mydlane

Bańki mydlane

Bańki mydlane to sztuka! Prowadzone przez animatora to sprawią że dzieci będą tańczyć w chmurze baniek! Warsztaty jak zrobić Bańki mydlane xxl zaangażują twoje dzieci i dostarczą bańkowej radości!

Wybieram

podświetlane napisy

Napis Love

Napis love? A może Napis miłość do wynajęcia? W naszej ofercie znajdzie różnego typu napisy! Skomponuj swój napis i postaw na swojej imprezie! Napisy na 18, napisy na urodziny? U nas to znajdziesz!

Wybieram

animacje

Animacje dla dzieci

Chusta animacyjna oraz inne zabawy dla dzieci prowadzone przez animatora to uśmiech, radość i rywalizacja! Wspólna zabawa, śpiewanie, tańce i wiele więcej. Zaskocz swoje dziecko i dostarcz mu najlepszy pomysł na urodziny dla dziecka!

Wybieram

malowanie twarzy

Malowanie twarzy

Lew? Małpka, a może piłka? Malowanie twarzy to podstawowy element każdego eventu, urodzin oraz festynu. Nasze artystki wyczarują cuda na twarza dzieci! Polecamy zwłaszcza jako pomysł na urodziny dla dziecka oraz dodatek do dmuchańca!

Wybieram

popcorn

Maszyna do popcornu

Pyszna, ciepła i wyjątkowo chrupiąca przekąska to doskonałe uzupełnienie pikników rodzinnych, spotkań towarzyskich oraz integracyjnych imprez firmowych. Popcorn to popularny smakołyk, lubiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. To uniwersalny sposób na urozmaicenie eventu, nasycenie go smakowitym aromatem oraz satysfakcjonujące ugoszczenie uczestników imprezy. Może być serwowany w tradycyjnej, solonej postaci lub w unikalnym słodkim smaku. Z pewnością wszędzie odnajdzie swoich zwolenników.

Wybieram

wata-cukrow-kafel-oferty

Maszyna do waty cukrowej

Wata cukrowa to uwielbiana zwłaszcza przez najmłodszych przekąska, towarzysząca plenerowym eventom, piknikom rodzinnym i innym wydarzeniom, których uczestnikami są dzieci. Wyjątkowo słodka, generująca zachwycający aromat, kusi i uatrakcyjnia każde wydarzenie. Współczesna wata cukrowa pojawia się w różnorodnych kolorach, mogąc występować w swojej tradycyjnej formie lub zostać urozmaiconą unikalnymi barwnikami. Jej rozmiary również są rozmaite, dlatego każdy ma sposobność spróbować waty zgodnej z własnymi upodobaniami.

Wybieram

impreza firmowa

Imprezy firmowe

Team Building polega na integrowaniu zespołów pracowników w trakcie wspólnej zabawy i atrakcyjnych konkurencji. Różnorodne sposoby na ukazanie sensu współpracy, integralnego dążenia do określonego celu oraz wzajemnego uzupełniania się – tego uczy profesjonalnie zorganizowany event, dedykowany firmom. Podobna oferta sprzyja budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy współpracownikami, nawiązywaniu znajomości oraz poznawaniu się w zaskakujących sytuacjach. Wspólna zabawa o sprecyzowanym celu to świetny sposób na integrację.

Wybieram

ludzka proca

Ludzka Proca

Mnóstwo adrenaliny, moment niepewności i emocje sięgające zenitu! Lubisz odważne atrakcje? Takie, które zapewnią Ci dreszczyk emocji i ogrom frajdy? To to mamy coś dla Ciebie! Ludzka proca to coś w stylu bungee, tylko, że w poziomie.

Wybieram

trasy-1

Park Linowy

Park Linowy to doskonały pomysł, jeśli chcesz spędzić czas w niebanalny, ale i aktywny sposób. Nieważne, czy to wyjście ze znajomymi, rodziną, czy integracja w firmie – w każdej z tych sytuacji będziecie się świetnie bawić!

Wybieram

fotolustro

Foto Lustro

Magia chwili uchwycona w na zdjęciu? Nasze Foto Lustro na imprezę to nowsza wersja naszej fotobudki! Ogromne lustro robiące zdjęcia dostarczy Wam masy wspomnień, śmiechu i zabawy! Ta interaktywna fotobudka to gwarancja udanej imprez!

Wybieram

wesele

Weselne zabawy

Bierzesz ślub? Chcesz poznać najelpszy pomysł na dzieci na weselu? Nasze atrakcje na wesele dadzą Ci spokój i pewność że zarówno dzieci jak i goście są w dobrych rękach! Nasz pakiet: fotolustro na wesele, dmuchaniec na wesele oraz napis LOVE na wynajem to mnóstwo radości i pamiątek z twojego najważniejszego dnia!

Wybieram

urodziny

Urodzinowe zestawy

Jaki jest najlepszy pomysł na urodziny dla dziecka? Wata cukrowa, Dmuchaniec na urodziny, i zabawa z animatorem! Nasze atrakcje na urodziny w pakiecie wychodzą jeszcze korzystniej! Przekonaj się sam i zobacz czym jest najlepszy pomysł na urodziny dla dziecka!

Wybieram

Body zorbing football – zabawa z Funandplay

Dostarczanie innym niezapomnianych wrażeń to nasza specjalność. Zorbing, a więc ekstremalna zabawa z wypełnioną powietrzem kulą sferyczną, jest jedną z propozycji naszej agencji eventowej Funandplay. Zorb balls jest stosunkowo młodym sportem. Zorb ball, czyli przezroczystą kule do staczania się po zboczach, opatentowali w 1994 r. dwaj młodzi Nowozelandczycy: Dwane van der Sluis i Andrew Akers. Body zorbing to zabawa praktycznie dla każdego, gdyż nie wymaga specjalnych umiejętności oraz wyjątkowej sprawności fizycznej. Wytrzymała, wykonana z elastycznego plastiku kula posiada dwie warstwy. Zewnętrzna ma średnicę ok. 3 metrów, a wewnętrzna – ok. 2 metrów, a przestrzeń między nimi wypełniona jest powietrzem. Zorbing ma wiele odmian. Jedną z nich jest zorbing football, czyli inny wymiar piłki nożnej, który dostarcza wiele niesamowitych emocji. Inaczej nazywany zorb ball soccer polega na graniu w futbol właśnie w tych dmuchanych kulach. Zadanie jest więc nieco utrudnione, ale na tym właśnie polega magia football zorbing.

Kolejną propozycją body zorbingu jest zorbing wodny. Tym razem podłożem, po którym trzeba umieć się poruszać, jest woda.

Zapewniamy

Profesjonalizm

Każda proponowana przez nas rozrywka, gra,
jest dokładnie przygotowana i zaplanowna aby
Klienci mieli poczucię komfortu oraz
całkowitego bezpieczeństwa.

Elastyczność

Staramy dopasowywać się do wymagań
każdego. Czas, zasady oraz
miejsce imprez jeśli istnieje taka
możliwość dobieramy do Klienta.

Doświadczenie

Dzięki doświadczeniu oraz własnych
zasobów zapewniamy szkolenie w danym
sporcie, niezbędny sprzęt oraz
wyposażenie ochronne.

Imprezy nie do zapomnienia

Funadplay zaprasza wszystkich amatorów ekstremalnych wrażeń na zorbing football. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają organizować dla innych dobrą zabawę. Zorb ball soccer, jak i zorbing na wodzie to nasze przykładowe propozycje dedykowane firmom, instytucjom i osobom prywatnym. Interesuje Cię zorbing wynajem? Nie ma problemu! Powiedz tylko gdzie i kiedy mamy dostarczyć nasze dmuchane kule! Wynajęcie zorb ball może okazać się świetną atrakcją praktycznie na każdą imprezę. Już nie musisz zastanawiać się, gdzie w Polsce wybrać się na zorbing lub skąd go ściągnąć na imprezę integracyjną, urodziny, spotkanie ze znajomymi, wieczór panieński lub kawalerski i każdą inną okazję. Zorb soccer tylko z Funandplay! Propozycja, którą poza body zorb przygotowaliśmy dla klientów, zawiera również inne atrakcje. To takie gry jak m.in. gigantyczne piłkarzyki, archerytag, waterball czy wipe out machine. Nie gwarantujemy, że nie będą was od śmiechu boleć brzuchy. Zapewniamy za to, że będzie bezpiecznie i że body zorbing oraz inne atrakcje z pewnością na długo zapadną w Waszej pamięci!

Fun&Play – Atrakcje na imprezy firmowe, organizowanie imprez integracyjnych

Chcesz uatrakcyjnić swoją imprezę integracyjną, lecz nie masz pomysłu na oryginalne i twórcze zorganizowanie zabaw jej uczestnikom? Jeśli brak Ci kreatywności lub nie czujesz się na siłach, by podjąć to wyzwanie – zgłoś się do nas, a ukażemy Ci bogactwo dostępnych możliwości. Imprezy dla firm to nasza specjalność, a proponowane rozwiązania są innowacyjne, zaskakujące oraz uniwersalne. Przypadną do gustu każdej załodze pracowników, niezależnie od branży, zajmowanych stanowisk czy pełnionych funkcji.
Oferujemy różnego rodzaju atrakcje na eventy firmowe oraz imprezy integracyjne outdoor – z nami z pewnością nie będzie czasu na nudę. Gwarantujemy atrakcyjne zaopatrzenie, dzięki któremu każda impreza zyskuje oryginalności. Zabawy integracyjne dla firm wyposażane naszymi akcesoriami stają się spektakularnym wydarzeniem, godnym zapamiętania. Ogromne konstrukcje dmuchane umożliwiają rywalizację w zadaniach z koniecznością współdziałania oraz dążenia do wspólnych celów, co ma istotne znaczenie integrujące grupę. Unikalne gry zespołowe zapewniają doskonałą zabawę w zaskakującej formie – zaaranżowane zabawy cieszą swoją oryginalnością, skłaniając do aktywnego udziału w nich oraz determinując podejmowanie wspólnych działań.

Dostępne u nas atrakcje to między innymi:

 

 

Organizowanie imprez integracyjnych wymaga kreowania pozytywnych emocji, które towarzyszą zabawie – wspólna radość i śmiech generują korzystne skojarzenia z obecnością współpracowników, co znacząco wpływa na późniejszą efektywność w wykonywaniu codziennych, zawodowych obowiązków. Jeśli więc zależy Ci na skuteczności integracyjnego spotkania, zapraszamy do współpracy. Organizacja imprez dla firm to nasza pasja.

Zobacz nas w social mediach

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.