Fun & Play » Oferta dla dzieci

OFERTA DLA NAJMŁODSZYCH

MegaPiłkarzyki-funandplaypl

Mega Piłkarzyki

Tradycyjne piłkarzyki znane są prawdopodobnie każdemu – zasady tej gry są proste, a sama rozrywka niewyobrażalnie wciąga i angażuje wiele osób. Można więc sobie wyobrazić, jak skutecznie rozkręcą imprezę piłkarzyki w powiększeniu. Mega piłkarzyki to wersja popularnej gry, w której pionkami okazują się sami jej uczestnicy. Przytwierdzeni do poprzeczek, muszą skierować piłkę do bramki drużyny przeciwnej bez używania rąk. Gra wymaga współpracy, umiejętności strategicznych oraz precyzyjnego prowadzenia piłki do celu.
PiłkarskiDart-funandplaypl

Piłkarski Dart

Klasyczna gra w rzutki uwielbiana jest za swoją prostotę, uniwersalność oraz łatwą dostępność. Piłkarski dart to jej nowoczesna odmiana, w której rzutki zastępowane są piłką, a sama tarcza powiększona jest do gigantycznych rozmiarów. Do sukcesu niezbędna jest doskonała celność i precyzja w kierowaniu piłki w określone miejsce tarczy – jednak spudłowanie w nią wydaje się niemożliwe, gdyż jej rozmiary są rzeczywiście ogromne. Zdobywane w kolejnych seriach punkty są sumowane, a grę zwycięża uczestnik, który uzbiera ich najwięcej.
TarczaDrwala-funandplay

Tarcza Drwala

Rzucanie normalnymi siekierami nie jest najbezpieczniejszą zabawą 🙂 Nasza tarcza drwala umożliwi Ci rzucanie przylepnymi siekierami w bezpieczny sposób! Dmuchane atrakcje na eventy i tarcza to obowiązkowy punkt twojej imprezy.
Eliminator-funandplaypl

Eliminator

Dla tych co szukają adrenaliny i zabawy w jednym, idealną atrakcją będzie Eliminator! Zbijak to oczko w głowie większości animatorów gdy mają zły dzień i hałaśliwe dziecko w kolejce! Tor WipeOut to jedyna w swoim rodzaju atrakcja, którą kręcąc się w lewo lub prawo w różnym tempie wymusza na zawodnikach ciągłe skupienie! Utrzymaj się jak najdłużej na dmuchanym materacu i nie daj się tej! Jest to jedyna atrakcja która zbija zawodników!
BungeeRun-funandplaypl

Bungee Run

Elastyczna lina, interaktywne przyciski i Ty - walczący o zwycięstwo! Zmierz się z przeciwnikiem i zdobądź jak największą ilość punktów!

Kret ded - Zap a mole!

Czujność, szybkość, refleks i zabawa! Zbijaj krety szybciej niż przeciwnik! Wynajem Zap a mole!
BramkaLiczącaPunkty-funandplaypl

Bramka licząca punkty

Tarcza z turbo kozaka to dla Ciebie za mało? Zainteresuje Cię na pewno nasza interaktywna atrakcja! Bramka licząca punkty czyli chwyć piłkę i traf prosto w cel! Nasza dmuchana bramka to sprawdzony pomysł na imprezę firmową! A gdy znudzi Ci się kopanie lub rzucanie piłki… bierz Łuk od Archery Tag i strzelaj do tarczy!
BramkazOtworami-funandplay_22

Bramka z otworami

Bramka z otworami to atrakcja dla wszystkich fanów piłki nożnej którzy chcą wspólnie porywalizować. Pięć otworów, 3 strzały i przeciwnik. Bramka do strzelania idealna nada się jako atrakcja na eventy piłkarskie, sportowe, a nawet takie z nagrodami.
PointHunter-funandplaypl

Point Hunter

Kulki, ruchoma tarcza, liczenie punktów. Czy rywalizacja, zabawa i śmiech! Point Hunter to atrakcja z kręcącą się tarczą, idealna jako konkurencja podczas twojej imprezy integracyjnej! Zdobądź jak największa ilość punktów w 30 sekund!
TorPrzeszkódNinja-funandplaypl

Tor Przeszkód Ninja

Spektakularny tor przeszkód to ogromna, dmuchana konstrukcja umożliwiająca świetną zabawę dla dorosłych. Sprawdza się na imprezach plenerowych, podczas pikników rodzinnych oraz wyjazdów integracyjnych. Na dużych rozmiarów torze umieszczone zostały różnego rodzaju przeszkody, które należy pokonać szybciej niż przeciwnicy. Bieganie, skakanie, wspinanie i czołganie to podstawowe techniki wykorzystywane podczas zabawy – kondycja i siła fizyczna okazują się w niej sporym atutem, a sama rozrywka jest bardzo efektowna.
TorPrzeszkódDlaDzieciPimpek-funandplaypl

Tor Przeszkód dla Dzieci Pimpek

Ten ogromny tor przeszkód to ogromna ilość przeszkód dla dzieci zakończona dmuchaną zjeżdżalnią! Dmuchaniec ten składa się z 3 części co daje nam prawie 100 metrów kwadratowych zabawy po pachy! Każde dziecko odnajdzie tu coś dla siebie! Łagodny ślizg na końcu zagwarantuje radość nawet najmniejszym dzieciom! Tor przeszkód dla dzieci na wynajem to atrakcja które potrzebujesz na swojej imprezie!
KuleGrozy-funandplaypl

Kule Grozy

Atrakcje Ninja Warrior na twoim evencie? Z nami bez problemu! Dmuchany tor przeszkód WipeOut to zabawa, adrenalina i wiele śmiechu gdy zawodnik spada 🙂 Najlepszy pomysł na udany event firmowy! Przekonaj się sam!
ZbijakWreckingBall_funandplay

Zbijak - Wrecking Ball

Zbijak - Wrecking Ball, zapewnia wspaniałe przeżycia i wspomnienia. Jeśli szukasz czegoś, co ożywi twoją imprezę lub wydarzenie, to ten dmuchaniec z pewnością dostarczy dawkę endorfin i radości wszystkim jej uczestnikom !
Arenagladiatorów_funandplay_2

Arena Gladiatorów

Arena Gladiatorów to spektakularna dmuchana atrakcja, która przenosi uczestników w świat antycznej walki gladiatorów !
LudzkieKręgle_funandplay_1

Ludzkie Kręgle

Atrakcja „Ludzkie Kręgle” to innowacyjna i zabawna forma tradycyjnej gry w kręgle, która zapewnia niezapomniane doświadczenie i rozrywkę dla wszystkich uczestników !
Zorbing_funandplay

Zorbing

Zorbing jest ekscytującą dmuchaną atrakcją, która zapewnia niezapomniane doświadczenie pełne zabawy i adrenaliny. Podczas zorbingu uczestnicy wchodzą do specjalnej, przezroczystej kuli dmuchanej zwanej „zorbem”.
Ruroskoczki-funandplaypl

Ruroskoczki

Atrakcje team building to gwarancja udanej zabawy. Nasze dmuchane ruroskoczki rozbujają załogę twojej firmy. Usiądź w 3 lub 5 osób na ruroskoczek i skacz do przodu! Ta zabawa teambuilding wymaga współpracy między zawodnikami! Uwaga! Zabawa powoduje wybuchy śmiechu 🙂
KrowaDoDojeniaMućka-funandplay

Krowa do dojenia "Mućka"

Krowa do dojenia „Mućka”, to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci i dorosłych! Świetnie sprawdzi się na imprezach tematycznych i festynach. „Mućka” sprawdzi się wzorowo podczas pojedynków 1vs1 lub wyzwań drużynowych. Zasady są proste: drużyna, która w krótszym czasie wydoi cały zbiornik „Mućki” wygrywa!
PlacZabawParkMinionków-funandplaypl

Plac zabaw Park Minionków

Minionki zdobyły nasza firmę! Jedna z kilku naszych atrakcji z tym motywem. Dmuchańce z tymi małymi stworkami zawsze cieszą się największym powodzeniem wśród dzieci! 70 metrów kwadratowych zabawy dla każdego dziecka to dmuchaniec na każdy event!
PlacZabawMegaMinion-funandplaypl

Plac zabaw Mega Minion

Jedna z największych atrakcji w naszym arsenale! Ogromy dmuchany minion rozniesie każdy event! Dmuchaniec, którego widać z daleka i który przyciąga swoimi kolorami wszystkie dzieci! Dmuchany Tor przeszkód minion to odpowiedni wybór na duży event!
PlacZabawWyspaMinionków-funandplaypl

Plac zabaw Wyspa Minionków

Jedna z wielu minionkowych atrakcji w naszym składzie. Najlepsze Dmuchańce dla dzieci to właśnie te z motywem minionków! Jest to najlepszy pomysł na imprezę integracyjna. Ten dmuchany plac zabaw gwarantuje zabawę dla dzieci w różnym wieku.
PlacZabawDinozaur-funandplaypl

Plac zabaw Dinozaur

Dmuchaniec dla fanów dinozaurów? Dobrze trafiłeś! Jedyna tego typu atrakcja ze zjeżdżalnią w środku i dmuchanym T-Rexem! Dmuchaniec indoor? Zdecydowanie!
PlacZabawZKulkami-funandplaypl

Plac zabaw z kulkami

Co może być lepsze niż basen z kulkami? Duży basen z kulkami ze zjeżdżalnią w środku! Ten Dmuchaniec z kulkami pomieści setki małych piłeczek do rzucania i kąpania się w nim! Idealna atrakcja na urodziny dziecka!
PlacZabawSafari-funandplaypl

Plac zabaw Safari

Druga dmuchana Atrakcja z zestawu Safari! Plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią w środku. Rozmiary tej atrakcji sprawiają, że jest to najlepszy pomysł na atrakcje dla maluchów. Słoń, żyrafa, lew? Które zwierzę jest ulubieńcem twojego dziecka?
PlacZabawKrokodyl-funandplaypl

Plac zabaw Krokodyl

Atrakcja z otwieraną buzią? Jedyny w swoim rodzaju dmuchany plac zabaw, który zamyka i otwiera buzię co kilka sekund! Idealny pomysł na imprezę urodzinową! „Zjedzeniu” dzieci towarzyszą zawsze gromkie piski ich samych 🙂
PlacZabawSafariZKulkami-funandplaypl

Plac zabaw Kraina Safari z kulkami

Ogromny dmuchaniec na imprezy firmowe! Prawie 70 metrów kwadratowych zabawy dla każdego dziecka! Zjeżdżalnia, basen z kulkami, i wiele więcej, a wszystko z motywem safari!
PlacZabawKurczak-funandplay_1

Plac zabaw Kurczak

Ogromny dmuchaniec na imprezy firmowe! Prawie 70 metrów kwadratowych zabawy dla każdego dziecka! Zjeżdżalnia, basen z kulkami, i wiele więcej, a wszystko z motywem safari!
MiękkaGóra-funandplay_6

Miękka Góra

Dmuchana atrakcja na wynajem z wielką poduszką do poskakiwania na środku. Budową przypomina plac zabaw, jednak zamiast zjeżdżalni i przeszkód znajdziemy w niej ogromne wybrzuszenie, na które dzieci wchodzą, skaczą i wywracają się mając przy tym wielki ubaw.
PlacZabawPrehistoria_8-funandplay

Plac Zabaw Prehistoria

Każdy dobry dmuchany plac zabaw jest uniwersalny zarówno dla dzieci małych jak i większych. Dmuchany plac zabaw z motywem prehistoria właśnie taki jest! Dzieci znajdą w nim dużą i małą zjeżdżalnie, różne figurki, tubę do przeciskani i ogrom miejsca do zabawy. Jako wypożyczalnia dmuchańców serdecznie polecamy!
PlacZabawBudowa_funandplay1

Plac Zabaw Budowa

Piękny, uniwersalny plac zabaw dla małych oraz tych większych dzieci kochających budownictwo oraz majsterkowanie. Dmuchany plac zabaw budowa spełni wymagania każdego małego „Boba budowniczego”!
PlacZabawPiracki-funandplaypl

Plac zabaw Piracki

Ahoj Piracie! Piracki dmuchany statek to obowiązkowy punkt imprezy każdego małego pirata i piratki! Atrakcja ta jak i inne nasze Dmuchańce to odpowiedź na twoje pytanie jak zorganizować dziecku przyjęcie!
ZjeżdżalniaKsiężniczka_funandplay1

Zjeżdżalnia Księżniczka

Zamek dmuchany z motywem księżniczki, który onieśmieli wszystkie małe damy.
ZjeżdżalniaBudowa_funandplay11

Zjeżdżalnia Budowa

Zamek dmuchany z motywem koparki idealny dla fana budowania!
ZjeżdżalniaMała-funandplaypl

Zjeżdżalnia dla najmłodszych

Idealna zjeżdżalnia dla dzieci! Pomoże tym najmłodszym przełamać strach przed zabawa na dmuchańcach! Jej imprezowy motyw sprawia, że sprawdzi się idealnie na przyjęcia urodzinowych
ZjeżdżalniaFrozen-funandplaypl

Zjeżdżalnia Frozen

Dmuchane zamki z ogromnymi zjeżdżalniami stanowią kuszącą i wyjątkowo atrakcyjną rozrywkę dla dzieci – rozstawione na terenie pikniku, skutecznie zrzeszają małych miłośników ekstremalnych zabaw. Wysokość zjeżdżalni jest spora, jednak dmuchana konstrukcja gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo, generując jednocześnie niespotykane doznania, związane z szybkim zjazdem stromym, lecz miękkim zboczem. Dzieci uwielbiają kolorowe zamki dmuchane, będące popularną atrakcją rodzinnych imprez plenerowych.
ZjeżdżalniaFormuła-funandplaypl

Zjeżdżalnia Formuła

Dla wszystkich fanów formuły i samochodów! Wypożyczalnia dmuchanych zjeżdżalni poleca!
ZjeżdżalniaPsiPatrol6M-funandplaypl

Zjeżdżalnia Psi Patrol 6M

Twoje dziecko jest fanem tych popularnych psów? Spraw mu ogromną niespodziankę. Dmuchana zjeżdżalnia Psi Patrol to pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela bajki. Ten zamek dmuchany dla dzieci razem z Marshallem i Chasem pomogą Ci zapanować nad pociechami i sprawią im mnóstwo radości.
ZjeżdżalniaFarma-funandplaypl

Zjeżdżalnia Farma

Ogromna dmuchana zjeżdżalnia z motywem farmy! Wspinaj się po drabinie a następnie rzuć się w wir zabawy! Dożynki oraz imprezy firmowy bez niej to nie to samo.
ZjeżdżalniaPsiPatrol8M-funandplaypl

Zjeżdżalnia Psi Patrol 8M

Motyw w psiaki, który zna większość dzieci! Idealny dla fanów tej bajki!
ZjeżdżalniaRekin_funandplay

Zjeżdżalnia Rekin

Zamek dmuchany z motywem morskim z wielka głową rekina.
ZjeżdżalniaMinionki-funandplaypl

Zjężdżalnia średnia Minionki

Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci z motywem minionków. Czego chcieć więcej? Innych dmuchanych atrakcji z motywem minionków! Wspólnie z wyspą minionków lub parkiem minionków tworzą idealną kompozycje dla każdego dziecka! Jak zorganizować atrakcje dla dzieci? Wybierz MINIONKI!
ZjeżdżalniaPirat-funandplaypl

Zjeżdżalnia Pirat

Dmuchana zjeżdżalnia na wynajem z motywem pirackim to kolejny już dmuchaniec który oferuje nasza wypożyczalnia dmuchańców! Jej rozmiary sprawiają, że jest uniwersalna zarówno jako zamek dmuchany do ogrodu jak i dmuchaniec na wesele i komunie. Zbudowana ze schodami po środku i ślizgiem po lewej i prawej stronie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dzieci.
ZjeżdżalniaJungla-funandplay

Zjeżdżalnia Jungla

Motyw uśmiechniętych zwierząt to pewność, że zjeżdżalnia dmuchana będzie cieszyła się powodzeniem. Lew, żyrafa, słoń kusza swoimi kolorami i przyciągają dzieci jak magnez. Jeśli zamek dmuchany na komunie lub do ogrodu jest tym czego szukasz, to możesz śmiało zakończyć poszukiwania. Znalazłeś właściwą atrakcje!
ZjeżdżalniaPanda-funandplay3

Zjeżdżalnia Panda

Są różne motywy jakie znajdziecie na naszych atrakcjach. Zjeżdżalnia dmuchana z Pandą to zdecydowanie jedna z tych bardziej wyróżniających się, jakie oferuje nasza wypożyczalnia dmuchańców. Uśmiechnięte pandy i przepiękna kolorystyka nie pozwolą żadnemu dziecku przejść obok niej obojętnie!
ZjeżdżalniaDmuchanaPolicja-funandplay3

Zjeżdżalnia Policja

Zamek dmuchany do wynajęcia z policyjnym motywem! Wskocz razem z Nami w świat policyjnych przygód i wyzwań!
ZjeżdżalniaRycerz_funandplay-1

Zjeżdżalnia Rycerz

Nasza wypożyczalnia dmuchańców z Poznania oferuje coś dla każdego ryczerza!
ZjeżdżalniaStrażak-funandplaypl

Zjeżdżalnia Strażak

Zamek dmuchany do wynajęcia z strażackim motywem! Dla wszystkich małych bohaterów!
SkakaniecDlaDziewczynki-funandplaypl

Skakaniec dla dziewczynek

Dziewczynki zamiast o super bohaterkach marzą o zastaniu księżniczkami. Z nami to możliwe! Basen z kulkami z motywem księżniczek oczaruje każdą małą królewnę! Gwarantujemy, że to jeden z top 10 pomysłów na urodziny dla dziecka!
SkakaniecDlaChłopca-funandplaypl

Skakaniec dla chłopca

Każdy mały chłopiec marzy o zastaniu super bohaterem! Nasz dmuchaniec do skakania przeniesie go w krainę zabaw przygody! Basen z kulkami do skakania to najlepszy pomysł na urodziny dla najmłodszych dzieci!
ŚcianaWspinaczkowa-funandplay

Ścianka Wspinaczkowa

Dmuchana ścianka wspinaczkowa dla dzieci powstała z myślą o fanach wspinaczki, parków linowych i wszystkich, którzy kochają pokonywać swoje lęki. Nawet najbardziej wymagające dzieci poczują radość i satysfakcje z zabawy gdy dotkną naszej ścianki.
PianaParty-funandplaypl

Piana Party

Urozmaić swoje przyjęcie przez dodanie do niego piany! Ogromna ilość, która wyprodukuje nasza maszyna do robienia piany sprawi, że dzieci będą mogły w niej dosłownie biegać. Atrakcja tego typu polecana jest w ciepłe dni na przyjęcia skierowane dla dzieci lub imprezy dla dorosłych!
KoloroweWarkoczyki-funandplaypl

Kolorowe Warkoczyki

Atrakcja zdecydowanie preferowana przez dziewczynki. Kolorowe warkoczyki sprawdzą się idealnie na imprezie urodzinowej lub imprezie firmowej, jako dodatek na przykład do wynajętej zjeżdżalni. Do atrakcji zawsze ustawiają się długie kolejki niezależnie od pogody.
Refleksomierz-funandplaypl

Refleksomierz

W życiu często decydują sekundy. Tak samo to wygląda gdy używamy nasz Refleksomierz! Ta maszyna, która ćwiczy refleks i czas reakcji zawodnika to obowiązkowy punkt twojej sportowej imprezy! Atrakcja na zawody sportowe na dworze lub sportowy weekend w hali? Stań oko w oko z przeciwnikiem, który z Was zdobędzie więcej punktów? Trenuj refleks i baw się z Nami!
ŁódkiDlaDzieci_5-funandplaypl

Łódki dla dzieci

Nie każde dziecko chce wchodzić do walca wodnego lub kuli wodnej. Wiele z nich chce po prostu usiąść wygodnie i delektować się pływając w łódeczce wodnej. Łódka wodna dla dzieci ma wyporność 60 kilogramów
WaterBall-funandplaypl

Waterball

Waterball to duża dmuchana piłka, do której można wejść i zostać dosłownie rzuconym na głęboką wodę. Piłka unosi się na powierzchni wody, umożliwiając chodzenie po niej. Jednak wyzwanie to okazuje się dość trudne – utrzymanie równowagi w piłce sferycznej stanowi podstawowy cel tej zabawy. Dostępna jest ona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, generując niepowtarzalne doznania i doświadczenia warte zapamiętania. Przemieszczanie się w waterballu to zabawa idealna na ciepłe dni, przynosząca wiele radości nie tylko najmłodszym.
Zjeżdżalniawodnatropiki-funandplay

Wodna Zjeżdżalnia Tropiki

"Witaj w Tropikach - raju dla miłośników wodnej zabawy!" Zjeżdżalnia wodna Tropiki to jedna z najpopularniejszych atrakcji wodnych w naszej ofercie. Zapraszamy do przeżywania niezapomnianych chwil pełnych radości, emocji i ochłody w trakcie upalnych dni wśród tropikalnej scenerii.
RollerWodny-funandplay

Roller

Ogromny dmuchany roller wodny do basenu to atrakcja bardzo podobna do waterballa. Uczestnik wchodzi do dmuchanego walca wodnego a następnie turla się do w każdym kierunku. Radość zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dmuchany walec wodny jest oblegany zwłaszcza w gorące dni.
MegaJenga-funandplaypl

Mega Jenga

Kto z nas budował wieże z klocków lego? Mega Jenga to również wieża, jednak z drewna i budowana naprzemiennie! W dodatku nasza jak i nasze klocki są rozmiaru XXL! Jest to kolejny pomysł na zabawę teambuildingową podczas twojego eventu!
PrzeciąganieLiny-funandplaypl

Przeciąganie liny

Dwa zespoły, kilkunastu uczestników i tylko jedna lina! Zabawa teambuildingowa polegająca na przeciągnięciu przeciwnika na swoją stronę! Ta zabawa to pewny wybór na udany event firmowy o demonstracje w firmie kto ma więcej krzepy!
NartyWieloosobowe-funandplaypl

Narty wieloosobowe

Tęsknisz za śniegiem? MY NIE! Nasze narty wieloosobowe to udany scenariusz na imprezę firmową! Zbierz trzy osobowy zespół i ścigaj się z przeciwnikiem! Prosta, ale jakże angażująca zabawa team buildingowa! Zabawa wymaga zaangażowania i współpracy uczestników.
MemoryXXL_2_funandplay_325x245

Memory XXL

Zabawa polegająca na odkryciu 2 tych samych kart! Można grać 1 na 1 lub wykorzystać jako pomysł na zabawę teambuildingową. Wymaga myślenia i dobrej pamięci! Memory XXL sprawdzi się zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
AlkoGoogle-funandplaypl

Alko Gogle

Nie zachęcamy do picia! Jednak chyba każdy z nas w latach młodości, chociaż raz upił się i tego żałował! Nasze alko gogle umożliwią odczucie odurzenia alkoholowego, bez wypicia nawet kropli alkoholu! Polecamy jako atrakcje na imprezy firmowe jak oraz do szkół!
LabiryntTeamBuilding-funandplaypl

Labirynt Team Building

Czy prowadzenia kulki z jednego końca na drugi może być wymagające i wciągające? Oczywiście! Przekonaj się z naszym labiryntem team building ile radości może dać dobry pomysł na imprezę integracyjną! Tylko współpraca może doprowadzić Was do sukcesu!
BańkiMydlane-funandplaypl

Bańki mydlane

Bańki mydlane to sztuka! Prowadzone przez animatora to sprawią że dzieci będą tańczyć w chmurze baniek! Warsztaty jak zrobić Bańki mydlane xxl zaangażują twoje dzieci i dostarczą bańkowej radości!
MalowanieTwarzy-funandplaypl

Malowanie twarzy

Lew? Małpka, a może piłka? Malowanie twarzy to podstawowy element każdego eventu, urodzin oraz festynu. Nasze artystki wyczarują cuda na twarza dzieci! Polecamy zwłaszcza jako pomysł na urodziny dla dziecka oraz dodatek do dmuchańca!
AnimacjeDlaDzieci-funandplaypl

Animacje dla dzieci

Chusta animacyjna oraz inne zabawy dla dzieci prowadzone przez animatora to uśmiech, radość i rywalizacja! Wspólna zabawa, śpiewanie, tańce i wiele więcej. Zaskocz swoje dziecko i dostarcz mu najlepszy pomysł na urodziny dla dziecka!
MaszynaDoWatyCukrowej-funandplaypl

Maszyna do waty cukrowej

Wata cukrowa to uwielbiana zwłaszcza przez najmłodszych przekąska, towarzysząca plenerowym eventom, piknikom rodzinnym i innym wydarzeniom, których uczestnikami są dzieci. Wyjątkowo słodka, generująca zachwycający aromat, kusi i uatrakcyjnia każde wydarzenie. Współczesna wata cukrowa pojawia się w różnorodnych kolorach, mogąc występować w swojej tradycyjnej formie lub zostać urozmaiconą unikalnymi barwnikami. Jej rozmiary również są rozmaite, dlatego każdy ma sposobność spróbować waty zgodnej z własnymi upodobaniami.
MaszynaDoPopcornu-funandplaypl

Maszyna do popcornu

Pyszna, ciepła i wyjątkowo chrupiąca przekąska to doskonałe uzupełnienie pikników rodzinnych, spotkań towarzyskich oraz integracyjnych imprez firmowych. Popcorn to popularny smakołyk, lubiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. To uniwersalny sposób na urozmaicenie eventu, nasycenie go smakowitym aromatem oraz satysfakcjonujące ugoszczenie uczestników imprezy. Może być serwowany w tradycyjnej, solonej postaci lub w unikalnym słodkim smaku. Z pewnością wszędzie odnajdzie swoich zwolenników.

Zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych

Zobacz nas w social mediach

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.