Fun & Play » Oferta dla firm

OFERTA DLA FIRM

Jeśli nie wiesz, jak zorganizować zabawy integracyjne dla firm, zapoznaj się z ofertą Fun&Play. Z nami organizacja imprez firmowych jest łatwa i przyjemna!

BubbleSoccer-funandplaypl

Bubble Soccer

Zabawa z kulami Bubble Soccer to doskonała alternatywa wobec tradycyjnej piłki nożnej – aktywność ruchowa, realizowana w wyjątkowo zabawnej formie, staje się idealną propozycją w przypadku spotkań towarzyskich, imprez integracyjnych oraz rozmaitych uroczystości, w trakcie których należy zapewnić gościom unikalne atrakcje na najwyższym poziomie. Z kulami Bubble Soccer rzeczywista radość każdego uczestnika gry jest gwarantowana. Zabawa jest fantastyczna dla graczy w każdym wieku, będąc uniwersalną formą rozrywki.
ArcheryTag-funandplaypl

Archery Tag

Grupowa rywalizacja, wykorzystująca łuki i strzały w ich unikalnej formie – Archerytag – gwarantuje świetną zabawę, wymagającą precyzji, celności, sprytu i współpracy z innymi graczami. To doskonała forma integracji zespołu pracowników, jak również grupy znajomych podczas imprez i rekreacyjnych spotkań towarzyskich. Uczestniczyć w niej mogą gracze, którzy ukończyli ósmy rok życia, dlatego rozrywka ta okazuje się uniwersalna i atrakcyjna dla wielu. Archerytag to nowoczesny sposób na rekreację.
JumpBall-funandplaypl

Jumpball

Ogromnych rozmiarów trampolina, będąca jednocześnie boiskiem do gry w piłkę – rozrywka ta łączy w sobie siatkówkę, piłkę nożną i... akrobatykę. Jumpball to gra, która dedykowana jest uczestnikom chcącym doświadczyć nowoczesnej formy rywalizacji zespołowych. Punkty zdobywane są w widowiskowy sposób, a odbijanie piłki może odbywać się przy użyciu każdej niemal części ciała. To doskonały sposób na integrację w grupie – gra wymaga bowiem zaangażowania i współpracy, przynosząc przy tym mnóstwo radości.
MegaPiłkarzyki-funandplaypl

Mega Piłkarzyki

Tradycyjne piłkarzyki znane są prawdopodobnie każdemu – zasady tej gry są proste, a sama rozrywka niewyobrażalnie wciąga i angażuje wiele osób. Można więc sobie wyobrazić, jak skutecznie rozkręcą imprezę piłkarzyki w powiększeniu. Mega piłkarzyki to wersja popularnej gry, w której pionkami okazują się sami jej uczestnicy. Przytwierdzeni do poprzeczek, muszą skierować piłkę do bramki drużyny przeciwnej bez używania rąk. Gra wymaga współpracy, umiejętności strategicznych oraz precyzyjnego prowadzenia piłki do celu.
PiłkarskiDart-funandplaypl

Piłkarski Dart

Klasyczna gra w rzutki uwielbiana jest za swoją prostotę, uniwersalność oraz łatwą dostępność. Piłkarski dart to jej nowoczesna odmiana, w której rzutki zastępowane są piłką, a sama tarcza powiększona jest do gigantycznych rozmiarów. Do sukcesu niezbędna jest doskonała celność i precyzja w kierowaniu piłki w określone miejsce tarczy – jednak spudłowanie w nią wydaje się niemożliwe, gdyż jej rozmiary są rzeczywiście ogromne. Zdobywane w kolejnych seriach punkty są sumowane, a grę zwycięża uczestnik, który uzbiera ich najwięcej.
TarczaDrwala-funandplay

Tarcza Drwala

Rzucanie normalnymi siekierami nie jest najbezpieczniejszą zabawą 🙂 Nasza tarcza drwala umożliwi Ci rzucanie przylepnymi siekierami w bezpieczny sposób! Dmuchane atrakcje na eventy i tarcza to obowiązkowy punkt twojej imprezy.
Sumo-funandplaypl

Sumo

Załóż strój i poczuj się jak wojownik prosto z dalekiej Japonii! Strój sumo na imprezy firmowe to sprawdzony pomysł imprezę integracyjną!
PrzenośnyPaintball-funandplaypl

Przenośny Paintball

Kilkanaście osób, dmuchane przeszkody do paintballa, markery i mnóstwo kulek! To sprawdzony pomysł na atrakcje na imprezie firmowej! Organizujesz event na terenie firmy? Świetnie! Nasz mobilny paintball dojedzie tam gdzie chcesz! Gotowy na kilka siniaków?
BykRodeo-funandplaypl

Byk Rodeo

W dalekim Texasie do dziś dzień jest zwyczaj, że młodzi chłopcy chcący stać się mężczyznami, muszą utrzymać się na byku 3 minuty, pijąc herbatę lewą ręką, a prawą drapiąc byczka po karczku! Nasz dmuchany Byk Rodeo nie wymaga od Ciebie takich umiejętności! Jest to jednak idealny pomysł na imprezę firmową lub perfekcyjna atrakcja na dożynki! Dostarcza on uczestnikom niezapomniane wrażenia z nutką strachu.
Eliminator-funandplaypl

Eliminator

Dla tych co szukają adrenaliny i zabawy w jednym, idealną atrakcją będzie Eliminator! Zbijak to oczko w głowie większości animatorów gdy mają zły dzień i hałaśliwe dziecko w kolejce! Tor WipeOut to jedyna w swoim rodzaju atrakcja, którą kręcąc się w lewo lub prawo w różnym tempie wymusza na zawodnikach ciągłe skupienie! Utrzymaj się jak najdłużej na dmuchanym materacu i nie daj się tej! Jest to jedyna atrakcja która zbija zawodników!
BungeeRun-funandplaypl

Bungee Run

Elastyczna lina, interaktywne przyciski i Ty - walczący o zwycięstwo! Zmierz się z przeciwnikiem i zdobądź jak największą ilość punktów!
TorPrzeszkódNinja-funandplaypl

Tor Przeszkód Ninja

Spektakularny tor przeszkód to ogromna, dmuchana konstrukcja umożliwiająca świetną zabawę dla dorosłych. Sprawdza się na imprezach plenerowych, podczas pikników rodzinnych oraz wyjazdów integracyjnych. Na dużych rozmiarów torze umieszczone zostały różnego rodzaju przeszkody, które należy pokonać szybciej niż przeciwnicy. Bieganie, skakanie, wspinanie i czołganie to podstawowe techniki wykorzystywane podczas zabawy – kondycja i siła fizyczna okazują się w niej sporym atutem, a sama rozrywka jest bardzo efektowna.
BramkaLiczącaPunkty-funandplaypl

Bramka licząca punkty

Tarcza z turbo kozaka to dla Ciebie za mało? Zainteresuje Cię na pewno nasza interaktywna atrakcja! Bramka licząca punkty czyli chwyć piłkę i traf prosto w cel! Nasza dmuchana bramka to sprawdzony pomysł na imprezę firmową! A gdy znudzi Ci się kopanie lub rzucanie piłki… bierz Łuk od Archery Tag i strzelaj do tarczy!
Refleksomierz-funandplaypl

Refleksomierz

W życiu często decydują sekundy. Tak samo to wygląda gdy używamy nasz Refleksomierz! Ta maszyna, która ćwiczy refleks i czas reakcji zawodnika to obowiązkowy punkt twojej sportowej imprezy! Atrakcja na zawody sportowe na dworze lub sportowy weekend w hali? Stań oko w oko z przeciwnikiem, który z Was zdobędzie więcej punktów? Trenuj refleks i baw się z Nami!
PointHunter-funandplaypl

Point Hunter

Kulki, ruchoma tarcza, liczenie punktów. Czy rywalizacja, zabawa i śmiech! Point Hunter to atrakcja z kręcącą się tarczą, idealna jako konkurencja podczas twojej imprezy integracyjnej! Zdobądź jak największa ilość punktów w 30 sekund!
Ruroskoczki-funandplaypl

Ruroskoczki

Atrakcje team building to gwarancja udanej zabawy. Nasze dmuchane ruroskoczki rozbujają załogę twojej firmy. Usiądź w 3 lub 5 osób na ruroskoczek i skacz do przodu! Ta zabawa teambuilding wymaga współpracy między zawodnikami! Uwaga! Zabawa powoduje wybuchy śmiechu 🙂
PrzeciąganieLiny-funandplaypl

Przeciąganie liny

Dwa zespoły, kilkunastu uczestników i tylko jedna lina! Zabawa teambuildingowa polegająca na przeciągnięciu przeciwnika na swoją stronę! Ta zabawa to pewny wybór na udany event firmowy o demonstracje w firmie kto ma więcej krzepy!
NartyWieloosobowe-funandplaypl

Narty wieloosobowe

Tęsknisz za śniegiem? MY NIE! Nasze narty wieloosobowe to udany scenariusz na imprezę firmową! Zbierz trzy osobowy zespół i ścigaj się z przeciwnikiem! Prosta, ale jakże angażująca zabawa team buildingowa! Zabawa wymaga zaangażowania i współpracy uczestników.
MegaJenga-funandplaypl

Mega Jenga

Kto z nas budował wieże z klocków lego? Mega Jenga to również wieża, jednak z drewna i budowana naprzemiennie! W dodatku nasza jak i nasze klocki są rozmiaru XXL! Jest to kolejny pomysł na zabawę teambuildingową podczas twojego eventu!
AlkoGoogle-funandplaypl

Alko Gogle

Nie zachęcamy do picia! Jednak chyba każdy z nas w latach młodości, chociaż raz upił się i tego żałował! Nasze alko gogle umożliwią odczucie odurzenia alkoholowego, bez wypicia nawet kropli alkoholu! Polecamy jako atrakcje na imprezy firmowe jak oraz do szkół!
LabiryntTeamBuilding_2-funandplaypl

Labirynt Team Building

Czy prowadzenia kulki z jednego końca na drugi może być wymagające i wciągające? Oczywiście! Przekonaj się z naszym labiryntem team building ile radości może dać dobry pomysł na imprezę integracyjną! Tylko współpraca może doprowadzić Was do sukcesu!
MemoryXXL_2_funandplay_325x245

Memory XXL

Zabawa polegająca na odkryciu 2 tych samych kart! Można grać 1 na 1 lub wykorzystać jako pomysł na zabawę teambuildingową. Wymaga myślenia i dobrej pamięci! Memory XXL sprawdzi się zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
MaszynaDoWatyCukrowej-funandplaypl

Maszyna do waty cukrowej

Wata cukrowa to uwielbiana zwłaszcza przez najmłodszych przekąska, towarzysząca plenerowym eventom, piknikom rodzinnym i innym wydarzeniom, których uczestnikami są dzieci. Wyjątkowo słodka, generująca zachwycający aromat, kusi i uatrakcyjnia każde wydarzenie. Współczesna wata cukrowa pojawia się w różnorodnych kolorach, mogąc występować w swojej tradycyjnej formie lub zostać urozmaiconą unikalnymi barwnikami. Jej rozmiary również są rozmaite, dlatego każdy ma sposobność spróbować waty zgodnej z własnymi upodobaniami.
MaszynaDoPopcornu-funandplaypl

Maszyna do popcornu

Pyszna, ciepła i wyjątkowo chrupiąca przekąska to doskonałe uzupełnienie pikników rodzinnych, spotkań towarzyskich oraz integracyjnych imprez firmowych. Popcorn to popularny smakołyk, lubiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. To uniwersalny sposób na urozmaicenie eventu, nasycenie go smakowitym aromatem oraz satysfakcjonujące ugoszczenie uczestników imprezy. Może być serwowany w tradycyjnej, solonej postaci lub w unikalnym słodkim smaku. Z pewnością wszędzie odnajdzie swoich zwolenników.
KrowaDoDojeniaMućka-funandplay

Krowa do dojenia "Mućka"

Krowa do dojenia „Mućka”, to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci i dorosłych! Świetnie sprawdzi się na imprezach tematycznych i festynach. „Mućka” sprawdzi się wzorowo podczas pojedynków 1vs1 lub wyzwań drużynowych. Zasady są proste: drużyna, która w krótszym czasie wydoi cały zbiornik „Mućki” wygrywa!
trasy-1

Park Linowy

Park Linowy to doskonały pomysł, jeśli chcesz spędzić czas w niebanalny, ale i aktywny sposób. Nieważne, czy to wyjście ze znajomymi, rodziną, czy integracja w firmie – w każdej z tych sytuacji będziecie się świetnie bawić!
impreza firmowa

Imprezy firmowe

Team Building polega na integrowaniu zespołów pracowników w trakcie wspólnej zabawy i atrakcyjnych konkurencji. Różnorodne sposoby na ukazanie sensu współpracy, integralnego dążenia do określonego celu oraz wzajemnego uzupełniania się – tego uczy profesjonalnie zorganizowany event, dedykowany firmom. Podobna oferta sprzyja budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy współpracownikami, nawiązywaniu znajomości oraz poznawaniu się w zaskakujących sytuacjach. Wspólna zabawa o sprecyzowanym celu to świetny sposób na integrację.
BramkazOtworami-funandplay_22

Bramka z otworami

Bramka z otworami to atrakcja dla wszystkich fanów piłki nożnej którzy chcą wspólnie porywalizować. Pięć otworów, 3 strzały i przeciwnik. Bramka do strzelania idealna nada się jako atrakcja na eventy piłkarskie, sportowe, a nawet takie z nagrodami.
ludzka proca

Ludzka Proca

Mnóstwo adrenaliny, moment niepewności i emocje sięgające zenitu! Lubisz odważne atrakcje? Takie, które zapewnią Ci dreszczyk emocji i ogrom frajdy? To to mamy coś dla Ciebie! Ludzka proca to coś w stylu bungee, tylko, że w poziomie.
PlatformaDoSkokówJumper-funandplay_4

Platforma do skoków – Jumper

Ogromna poduszka do skoków to zdecydowanie najbardziej ekstremalna dmuchana atrakcja z naszej oferty. Dwie możliwości wyboru wysokości skoku, ogromna dmuchana poducha i potężna dawka adrenalina towarzysząca każdemu skokowi. Atrakcja dla starszych dzieci i osób dorosłych, która nada każdej imprezie nowy wymiar.
trasy-1

Park Linowy

Park Linowy to doskonały pomysł, jeśli chcesz spędzić czas w niebanalny, ale i aktywny sposób. Nieważne, czy to wyjście ze znajomymi, rodziną, czy integracja w firmie – w każdej z tych sytuacji będziecie się świetnie bawić!
TorPrzeszkódGigant-funandplay2

Tor Przeszkód Gigant

Najdłuższy dmuchany tor przeszkód w naszej ofercie. Ponad 50 m długości różnych przeszkód do pokonania! Czołganie, przeskoki, wspinaczka i więcej. Polecamy dla starszych dzieci i osób dorosłych, ponieważ tor jest wymagający! Dmuchane tory przeszkód to atrakcje, które zawsze przyciągają uczestników wydarzenia.
impreza firmowa

Imprezy firmowe

Team Building polega na integrowaniu zespołów pracowników w trakcie wspólnej zabawy i atrakcyjnych konkurencji. Różnorodne sposoby na ukazanie sensu współpracy, integralnego dążenia do określonego celu oraz wzajemnego uzupełniania się – tego uczy profesjonalnie zorganizowany event, dedykowany firmom. Podobna oferta sprzyja budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy współpracownikami, nawiązywaniu znajomości oraz poznawaniu się w zaskakujących sytuacjach. Wspólna zabawa o sprecyzowanym celu to świetny sposób na integrację.
KuleGrozy-funandplaypl

Kule Grozy

Atrakcje Ninja Warrior na twoim evencie? Z nami bez problemu! Dmuchany tor przeszkód WipeOut to zabawa, adrenalina i wiele śmiechu gdy zawodnik spada 🙂 Najlepszy pomysł na udany event firmowy! Przekonaj się sam!
ludzka proca

Ludzka Proca

Mnóstwo adrenaliny, moment niepewności i emocje sięgające zenitu! Lubisz odważne atrakcje? Takie, które zapewnią Ci dreszczyk emocji i ogrom frajdy? To to mamy coś dla Ciebie! Ludzka proca to coś w stylu bungee, tylko, że w poziomie.
Zjeżdżalniawodnatropiki-funandplay

Wodna Zjeżdżalnia Tropiki

"Witaj w Tropikach - raju dla miłośników wodnej zabawy!" Zjeżdżalnia wodna Tropiki to jedna z najpopularniejszych atrakcji wodnych w naszej ofercie. Zapraszamy do przeżywania niezapomnianych chwil pełnych radości, emocji i ochłody w trakcie upalnych dni wśród tropikalnej scenerii.
trasy-1

Park Linowy

Park Linowy to doskonały pomysł, jeśli chcesz spędzić czas w niebanalny, ale i aktywny sposób. Nieważne, czy to wyjście ze znajomymi, rodziną, czy integracja w firmie – w każdej z tych sytuacji będziecie się świetnie bawić!
ZbijakWreckingBall_funandplay

Zbijak - Wrecking Ball

Zbijak - Wrecking Ball, zapewnia wspaniałe przeżycia i wspomnienia. Jeśli szukasz czegoś, co ożywi twoją imprezę lub wydarzenie, to ten dmuchaniec z pewnością dostarczy dawkę endorfin i radości wszystkim jej uczestnikom !
impreza firmowa

Imprezy firmowe

Team Building polega na integrowaniu zespołów pracowników w trakcie wspólnej zabawy i atrakcyjnych konkurencji. Różnorodne sposoby na ukazanie sensu współpracy, integralnego dążenia do określonego celu oraz wzajemnego uzupełniania się – tego uczy profesjonalnie zorganizowany event, dedykowany firmom. Podobna oferta sprzyja budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy współpracownikami, nawiązywaniu znajomości oraz poznawaniu się w zaskakujących sytuacjach. Wspólna zabawa o sprecyzowanym celu to świetny sposób na integrację.
Arenagladiatorów_funandplay_2

Arena Gladiatorów

Arena Gladiatorów to spektakularna dmuchana atrakcja, która przenosi uczestników w świat antycznej walki gladiatorów !
ludzka proca

Ludzka Proca

Mnóstwo adrenaliny, moment niepewności i emocje sięgające zenitu! Lubisz odważne atrakcje? Takie, które zapewnią Ci dreszczyk emocji i ogrom frajdy? To to mamy coś dla Ciebie! Ludzka proca to coś w stylu bungee, tylko, że w poziomie.
LudzkieKręgle_funandplay_1

Ludzkie Kręgle

Atrakcja „Ludzkie Kręgle” to innowacyjna i zabawna forma tradycyjnej gry w kręgle, która zapewnia niezapomniane doświadczenie i rozrywkę dla wszystkich uczestników !
trasy-1

Park Linowy

Park Linowy to doskonały pomysł, jeśli chcesz spędzić czas w niebanalny, ale i aktywny sposób. Nieważne, czy to wyjście ze znajomymi, rodziną, czy integracja w firmie – w każdej z tych sytuacji będziecie się świetnie bawić!
Zorbing_funandplay

Zorbing

Zorbing jest ekscytującą dmuchaną atrakcją, która zapewnia niezapomniane doświadczenie pełne zabawy i adrenaliny. Podczas zorbingu uczestnicy wchodzą do specjalnej, przezroczystej kuli dmuchanej zwanej „zorbem”.
impreza firmowa

Imprezy firmowe

Team Building polega na integrowaniu zespołów pracowników w trakcie wspólnej zabawy i atrakcyjnych konkurencji. Różnorodne sposoby na ukazanie sensu współpracy, integralnego dążenia do określonego celu oraz wzajemnego uzupełniania się – tego uczy profesjonalnie zorganizowany event, dedykowany firmom. Podobna oferta sprzyja budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy współpracownikami, nawiązywaniu znajomości oraz poznawaniu się w zaskakujących sytuacjach. Wspólna zabawa o sprecyzowanym celu to świetny sposób na integrację.
FotoBudka360-funandplaypl

Fotobudka 360

Atrakcja, która zapowiada się być hitem 2023 roku na imprezach firmowych, weselach i urodzinach! Fotobudka 360 jest to obracana platforma do robienia filmów, które od razu możesz wrzucać na swojego instagrama oraz tiktoka. W dobie video krótkie kilkunastosekundowe filmy cieszą się o wiele większa popularnością niż statyczne zdjęcia. Wynajem fotobudki 360 to obowiązkowy punkt na imprezie.
ludzka proca

Ludzka Proca

Mnóstwo adrenaliny, moment niepewności i emocje sięgające zenitu! Lubisz odważne atrakcje? Takie, które zapewnią Ci dreszczyk emocji i ogrom frajdy? To to mamy coś dla Ciebie! Ludzka proca to coś w stylu bungee, tylko, że w poziomie.
FotoLustro-funandplaypl

Foto Lustro

Magia chwili uchwycona w na zdjęciu? Nasze Foto Lustro na imprezę to nowsza wersja naszej fotobudki! Ogromne lustro robiące zdjęcia dostarczy Wam masy wspomnień, śmiechu i zabawy! Ta interaktywna fotobudka to gwarancja udanej imprez!
trasy-1

Park Linowy

Park Linowy to doskonały pomysł, jeśli chcesz spędzić czas w niebanalny, ale i aktywny sposób. Nieważne, czy to wyjście ze znajomymi, rodziną, czy integracja w firmie – w każdej z tych sytuacji będziecie się świetnie bawić!
PianaParty-funandplaypl

Piana Party

Urozmaić swoje przyjęcie przez dodanie do niego piany! Ogromna ilość, która wyprodukuje nasza maszyna do robienia piany sprawi, że dzieci będą mogły w niej dosłownie biegać. Atrakcja tego typu polecana jest w ciepłe dni na przyjęcia skierowane dla dzieci lub imprezy dla dorosłych!
impreza firmowa

Imprezy firmowe

Team Building polega na integrowaniu zespołów pracowników w trakcie wspólnej zabawy i atrakcyjnych konkurencji. Różnorodne sposoby na ukazanie sensu współpracy, integralnego dążenia do określonego celu oraz wzajemnego uzupełniania się – tego uczy profesjonalnie zorganizowany event, dedykowany firmom. Podobna oferta sprzyja budowaniu pozytywnych relacji pomiędzy współpracownikami, nawiązywaniu znajomości oraz poznawaniu się w zaskakujących sytuacjach. Wspólna zabawa o sprecyzowanym celu to świetny sposób na integrację.
ludzka proca

Ludzka Proca

Mnóstwo adrenaliny, moment niepewności i emocje sięgające zenitu! Lubisz odważne atrakcje? Takie, które zapewnią Ci dreszczyk emocji i ogrom frajdy? To to mamy coś dla Ciebie! Ludzka proca to coś w stylu bungee, tylko, że w poziomie.

Innowacyjne zabawy na imprezę firmową

Oferujemy oryginalne zabawy integracyjne dla dorosłych, które zapewnią mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Przenośny Paintball, Przeciąganie Liny, Mega Piłkarzyki i Narty Wieloosobowe i Byk Rodeo, to tylko niektóre z dostępnych u nas atrakcji. Jedno jest pewne — wiemy, jak ważne jest, aby pracownicy poczuli się częścią zespołu, a jednocześnie rozwinęli swoje indywidualne umiejętności. Dlatego fundamentem naszych usług jest Teambuilding.

Dlaczego warto wybrać Fun&Play?

Wybierając nas do organizacji imprez firmowych, zyskujesz:

  • elastyczność — jest nam absolutnie obojętne, gdzie Twoja firma chciałaby zorganizować imprezę, jesteśmy gotowi dostosować się do każdej lokalizacji!
  • profesjonalizm — doświadczony, oddany i pełen zaangażowania zespół, który dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Twojej firmie wyjątkowe, bezpieczne i satysfakcjonujące doświadczenia.

Nasz profesjonalizm sprawia, że zabawy integracyjne dla firm są nie tylko pełne radości, lecz także poprawiają komunikację, poczucie jedności i efektywność w zespołach.

Skontaktuj się z nami

Chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam zająć się resztą. Twoja firma zasługuje na najlepszą zabawę!

Zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych

Zobacz nas w social mediach

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.