Niech Twój wieczór panieński będzie niezapomniany. Zaskocz pomysłami swoje przyjaciółki. Przygotuj dla nich atrakcje, które rozbawią je do łez. Wśród pomysłów, które tak zadziałają

będzie z pewnością zabawa w bubble ball, tym bardziej jeśli imprezę planujesz w Poznaniu lub okolicach.


Atrakcje na wieczór panieński

Zawrót głowy czeka Cię podczas tańców na Twoim weselu, ale także w czasie wieczoru panieńskiego. Przebierzcie się w bubble ball i
zacznijcie szaleństwo. W tych niezwykłych pneumatycznych kulach grawitacja przestanie mieć dla Was znaczenie. Będziecie mogły toczyć się,
skakać, zderzać lub toczyć. A gdy już szalone pomysły będą się wyczerpywać, możecie zagrać w piłkę nożną. W końcu Poznań rządzi!
Taki wieczór panieński pełen atrakcji z pewnością będzie dla Ciebie doskonałą rozgrzewką przed weselną zabawą.


Atrakcje na wieczór panieński nie do zapomnienia

Ruch to doskonałe urozmaicenie zabawy, także takiej jak wieczór panieński. Siedzenie za stołem lub same rozmowy
nie powinny zajmować całej imprezy. W przebraniu w bubble ball zaskoczycie same siebie. Ten unikalny kostium sam podsuwa
pomysły do kolejnych szaleństw. Nawet my, jako organizator imprez bubble ball, sami bywamy głęboko zdumieni pomysłami
naszych klientów, gdy tylko wejdą do dmuchanych kul. Co ważne, atrakcje w formie gry w bubble ball zapewniamy w Poznaniu przez cały rok.

Latem i wiosną w terenie otwartym, zaś jesienią i zimą w hali.

Zapraszamy do współpracy przy organizacji wyjątkowego, pełnego atrakcji, wieczoru panieńskiego. Obsługujemy imprezy na terenie miasta Poznań i okolic.


Atrakcja na wieczór panieński: Waterball

Z lądu możecie przenieść się na wodę i to na niej toczyć się w ogromnych kulach. Zatem doskonałym pomysłem na organizację wieczoru panieńskiego może być zabawa na basenie. Dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce bubble balls. Oczywiście można ją zorganizować jedynie na odpowiednio dużej pływalni. Dlatego, jeśli nie wiesz, gdzie byłoby to możliwe, to znajdziemy ją dla Ciebie w okolicach Poznania. Zamiast spędzać czas w klubie, zdecydowanie polecamy taką rozrywkę, która wymaga koordynacji ruchowej. Utrzymanie się na wodzie wcale nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Poczujecie dużo emocji i frajdy. Jeżeli nie macie ochoty spędzać czasu na basenie, to polecamy Wam bubble soccer, czyli piłkę nożną w dmuchanych kulach. Bo, kto powiedział, że tylko mężczyźni lubią piłkę nożną? Zatem, jeżeli jesteście miłośniczkami nieszablonowej rozrywki i zwyczajnie macie ochotę zaszaleć, to sprawi ona Wam wiele przyjemności.

    

Atrakcja na wieczór panieński: Dla prawdziwych kowbojek

Jeżeli powierzono Ci organizację wieczoru panieńskiego, to spoczywa na tobie duża odpowiedzialność. Musisz wybrać taką rozrywkę, która wszystkim się spodoba. Wspólne wieczory w SPA na zabiegach kosmetycznych są dość pospolitym wyborem. Dlatego, gdy szukasz czegoś oryginalnego i atrakcji, która może pojawić się w dowolnym lokalu, to mamy dla Ciebie doskonały pomysł na udaną imprezę. Możesz wynająć mechanicznego byka. To rozrywka powszechnie znana, jednak taka, która na wieczór panieński nadaje się doskonale. Byk Rodeo dostarczy wszystkim kobietom adrenaliny i będzie świetną formą rywalizacji. Na samym początku ujeżdżanie mechanicznej bestii nie stanowi problemu, jednak z czasem, kiedy tempo się zwiększa, jest coraz trudniej i tylko najbardziej ambitne „kowbojki” są w stanie je wytrzymać. Oczywiście w pewnym momencie upadek jest nieuchronny, ale tego nie musicie się obawiać, gdyż dookoła znajduje się mata amortyzacyjna, która zapewni miękkie lądowanie i bezpieczeństwo. Cała zabawa może być uwieczniona na filmie, który będziecie oglądać z ochotą podczas następnego wspólnego spotkania.

 

Atrakcja na wieczór panieński: Ludzka proca

Choć pomysł na organizację wieczoru panieńskiego możesz powierzyć firmie eventowej, to jednak dzięki naszej ofercie poradzisz sobie z tym zadaniem samodzielnie. Każda panna młoda chce, aby ostatnia impreza przed ślubem była niezapomniana, dlatego, jeśli jesteś świadkową i ją przygotowujesz, możesz zdecydować się na atrakcję pełną adrenaliny. Polecamy Ludzką procę. Każda uczestniczka zostaje przymocowana do klasycznej procy, ale w rozmiarze XXL. Następnie zostaje wystrzelona z ogromną siłą i szybkością. Z tego względu taką rozrywkę można zapewnić na samym początku imprezy. Dla miłośniczek adrenaliny to niewątpliwie najlepszy wybór. Oczywiście już teraz pragniemy Cię uspokoić, że zabawa jest w pełni bezpieczna i przed każdym wystrzałem uprząż i zapięcie są dokładnie sprawdzane. Pamiętajcie, aby zamiast szpilek zabrać ze sobą wygodne sportowe buty i ubranie. Gwarantujemy ekscytujące doznania.

 

Atrakcja na wieczór panieński: Strzelnica

Kobiety uwielbiają rywalizacje, emocje, a jednocześnie są zdecydowanie lepszymi taktykami niż mężczyźni. Zatem zabawa w wojnę będzie dla nich świetnym wyborem. Polecamy np. paintball, który organizowany jest na dużej, wolnej przestrzeni, a dwie drużyny, strzelają do siebie za pomocą kulek z farbą. Alternatywą jest speedball. W tym przypadku na polu walki stawiamy dmuchane tarcze i przeszkody, co utrudnia trafienie, a jednocześnie daje zawodniczkom jeszcze więcej frajdy. Można zdecydować się na różne scenariusze gry i ustalać własne zasady. Dzięki temu osoba trafiona niekoniecznie musi być wyeliminowana z gry. Takie atrakcje na wieczór panieński pozwalają rozładować stres i napięcie, a także gwarantują świetną zabawę. Każda z Was może poczuć się niczym Lara Croft, czyli stać się superbohaterką. Dodatkowo nie musicie obawiać się ubrudzenia farbą. Po zabawie możecie bez przeszkód udać się do klubu, gdyż zapewniamy kombinezony, a także maski oraz kaski.

  

Atrakcja na wieczór panieński: Dmuchany tor przeszkód

Wiele kobiet obawia się, że nie zmieści się w swoją wymarzoną suknię ślubną. Warto zatem zorganizować aktywny wieczór panieński. Doskonałym wyborem będzie dmuchany tor przeszkód. Do waszej dyspozycji jest prawie 80 m2. Składa się on z dwóch części, gdzie wymagane jest od was myślenie, szybkość, spryt, a także sprawność ruchowa. Zatem rozpocznijcie rywalizację i świetnie się bawcie. Tor nie musi być jedyną aktywną rozrywką. Ciekawymi atrakcjami na wieczór panieński będą wyścigi na odwrotnie skręcanych rowerkach, które trudno jest opanować, a także w workach, co przypomni Wam czasy dzieciństwa. Jeżeli na imprezie znajduje się więcej osób, to warto także zorganizować wyścigi w potrójnych spodniach, a nawet wyścigi skrzynek. Zadaniem drużyn jest pokonanie wyznaczonego dystansu, skacząc przez skrzynki i nie dotykając ziemi.

 

Atrakcja na wieczór panieński: Piłka nożna w atrakcyjnej wersji

 Wybierając atrakcje na wieczór panieński, warto zdecydować się na jumpball. Jest to połączenie siatkówki i piłki nożnej oraz elementów akrobatyki w bardzo atrakcyjnej odsłonie. Zasady gry są bardzo proste. Dwie drużyny stają naprzeciwko siebie na wielkim dmuchanym boisku. Pośrodku znajdują się dwie trampoliny, z których można odbijać się, aby uderzyć piłkę. Zagrywać można rękami, nogami, głową czy piętą, czyli dosłownie każdą częścią ciała. Zadaniem jest zagranie piłką w pole przeciwnika. Pierwszy set trwa do 25 punktów, a nad wszystkim czuwa sędzia. Podczas zabawy na trampolinach, po przeciwnych stronach, znajdują się dwie zawodniczki, a pozostałe stoją na macie za trampolinami, odbijając kierowane do nich piłki.

 

Atrakcja na wieczór panieński: Tor przeszkód dla dorosłych

Ostatnia impreza przed zamążpójściem powinna pozostać w pamięci wszystkich uczestniczek wieczoru panieńskiego. Dlatego polecamy Wam rozrywkę w postaci Wipe out Machine, czyli toru przeszkód dla dorosłych. Jest nadmuchiwany powietrzem i przeznaczony dla sześciu osób, a Waszym zadaniem jest jak najdłuższe utrzymanie równowagi. Wydaje się to łatwe, a jednak wcale takie nie jest. Otóż skutecznie będą Wam w tym przeszkadzać kręcące się rury, nad którymi należy przeskakiwać bądź też, pod którymi należy się schylać, co zapewnia doskonałą rozrywkę. Oczywiście jest ona w pełni bezpieczna. Gdy zostajecie strącone przez wirujące ramię, lądujecie na miękkiej macie. Takie atrakcje można zapewnić nawet obok domu lub na działce, o ile ma się do dyspozycji 50 m2 powierzchni. Firma Fun&Play dowiezie dmuchany tor w wybrane przez Was miejsce.

     

Atrakcja na wieczór panieński: Mega piłkarzyki – rozrywka nie tylko dla mężczyzn

 Kolejną ciekawą atrakcją, która doskonale się sprawdzi, na wieczorze panieńskim, są piłkarzyki, ale takie w wersji XXL. Jest to konkurencja plenerowa, gdyż to Wy będziecie odgrywać rolę zawodników na polu gry. Zostajecie przytwierdzone do specjalnych poprzeczek, co znacząco utrudni Wam trafienie piłki czy obronę bramki, ale jednocześnie da znacznie więcej przyjemności. Cała rozgrywka będzie źródłem śmiechu i dobrej zabawy dla wszystkich uczestniczek wieczoru panieńskiego.

 

Atrakcja na wieczór panieński: Archery tag i Piłkarski Dart

Kolejną propozycją z oferty Fun&Play na wieczór panieński jest Archery tag. Celem gry jest wyeliminowanie przeciwników albo szybsze zdobycie punktów. Do dyspozycji wszystkich uczestniczek są łuki ze strzałami. Jeżeli myślicie, że ta zabawa będzie nudna, to jesteście w dużym błędzie, gdyż naprzeciwko siebie stają dwie drużyny, które będą ze sobą rywalizować. Dodatkowo na terenie rozgrywki znajdują się specjalne osłony, za którymi możecie się schować. Nawet pogoda nie jest przeszkodą, gdyż zawody mogą rozgrywać się nawet w deszczu. Alternatywą może być tutaj piłkarski Dart. Jest to gra w rzutki połączona z piłką nożną. Na środku znajduje się wielka tarcza, w którą należy trafić piłką. Widnieją na niej pola, które oznaczają określoną ilość punktów. Zasady są bardzo proste. Otóż wygrywa ta, która zdobędzie 301 punktów. Takie atrakcje na wieczór panieński spodobają się nie tylko miłośniczkom piłki nożnej i łucznictwa. Jeżeli później wybieracie się na kolacje, możecie grać nawet w eleganckich sukienkach, gdyż na pewno się nie pobrudzicie. Sprzęt do Archery tag i piłkarskiego Dartu można wypożyczyć z dowozem na miejsce imprezy. Oferta obejmuje Poznań i okoliczne miejscowości.

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone Fun&Play
Designed & powered by www.look-up.pl