Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

NASZA WSPANIAŁA DOBRA NAJEPSZA OFERTA

DLA NAJMŁODSZYCH

DLA DOROSŁYCH

DLA FIRM

Ciekawostki

Body zorbing football - zabawa z Funandplay

Dostarczanie innym niezapomnianych wrażeń to nasza specjalność. Zorbing, a więc ekstremalna zabawa z wypełnioną powietrzem kulą sferyczną, jest jedną z propozycji naszej agencji eventowej Funandplay. Zorb balls jest stosunkowo młodym sportem. Zorb ball, czyli przezroczystą kule do staczania się po zboczach, opatentowali w 1994 r. dwaj młodzi Nowozelandczycy: Dwane van der Sluis i Andrew Akers. Body zorbing to zabawa praktycznie dla każdego, gdyż nie wymaga specjalnych umiejętności oraz wyjątkowej sprawności fizycznej. Wytrzymała, wykonana z elastycznego plastiku kula posiada dwie warstwy. Zewnętrzna ma średnicę ok. 3 metrów, a wewnętrzna – ok. 2 metrów, a przestrzeń między nimi wypełniona jest powietrzem. Zorbing ma wiele odmian. Jedną z nich jest zorbing football, czyli inny wymiar piłki nożnej, który dostarcza wiele niesamowitych emocji. Inaczej nazywany zorb ball soccer polega na graniu w futbol właśnie w tych dmuchanych kulach. Zadanie jest więc nieco utrudnione, ale na tym właśnie polega magia football zorbing.


Kolejną propozycją body zorbingu jest zorbing wodny. Tym razem podłożem, po którym trzeba umieć się poruszać, jest woda.

Zapewniamy

Profesjonalizm

Każda proponowana przez nas rozrywka, gra, jest dokładnie przygotowana i zaplanowna aby Klienci mieli poczucię komfortu oraz całkowitego bezpieczeństwa.

Elastyczność

Staramy dopasowywać się do wymagań każdego. Czas, zasady oraz miejsce imprez jeśli istnieje taka możliwość dobieramy do Klienta.

Doświadczenie

Dzięki doświadczeniu oraz własnych zasobów zapewniamy szkolenie w danym sporcie, niezbędny sprzęt oraz wyposażenie ochronne.

ZABAWY INTEGRACYJNE DLA DOROSŁYCH

Imprezy nie do zapomnienia

Zabawy integracyjne dla dorosłych i dzieci to nasza specjalność. Dlatego też Funadplay zaprasza wszystkich amatorów ekstremalnych wrażeń na zorbing football. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają organizować dla innych dobrą zabawę. Zarówno zorb ball soccer, jak i zorbing na wodzie to tylko nasze przykładowe propozycje jako gry integracyjne dla dorosłych dedykowane firmom, instytucjom i osobom prywatnym. Interesuje Cię zorbing wynajem? Nie ma problemu! Powiedz tylko gdzie i kiedy mamy dostarczyć nasze dmuchane kule! Wynajęcie zorb ball może okazać się świetną atrakcją praktycznie na każdą imprezę. Już nie musisz zastanawiać się, gdzie w Polsce wybrać się na zorbing lub skąd go ściągnąć na integrację dla firm, urodziny, spotkanie ze znajomymi, wieczór panieński lub kawalerski i każdą inną okazję. Zorb soccer tylko z Funandplay! Jako organizator imprez firmowych, poza body zorb, przygotowaliśmy dla klientów również inne atrakcje. Należą do nich takie gry i zabawy integracyjne dla dorosłych jak m.in. archerytag, waterball, wipe out machine, bubble soccer, przenośny paintball, przeciąganie liny czy narty wieloosobowe. Uprzedzamy, że od śmiechu mogą boleć Was brzuchy. Zapewniamy za to, że będzie bezpiecznie i że body zorbing oraz inne atrakcje z pewnością na długo zapadną w Waszej pamięci!

Fun&Play - gry i zabawy integracyjne dla dorosłych

Chcesz uatrakcyjnić swoją imprezę integracyjną, lecz nie masz pomysłu na oryginalne i twórcze zorganizowanie zabaw jej uczestnikom? Jeśli brak Ci kreatywności lub nie czujesz się na siłach, by podjąć to wyzwanie – zgłoś się do nas, a pokażemy Ci bogactwo dostępnych możliwości. Organizacja imprez firmowych to nasza specjalność, a proponowane rozwiązania są innowacyjne, zaskakujące oraz uniwersalne. Przypadną do gustu każdej załodze pracowników, niezależnie od branży, zajmowanych stanowisk czy pełnionych funkcji. Oferujemy różnego rodzaju atrakcje na eventy firmowe oraz imprezy integracyjne outdoor – z nami z pewnością nie będzie czasu na nudę. Gwarantujemy atrakcyjne zaopatrzenie, dzięki któremu każda impreza zyskuje oryginalności. Zabawy integracyjne dla dorosłych na imprezę są wyposażane naszymi akcesoriami i stają się spektakularnym, godnym zapamiętania wydarzeniem. Ogromne konstrukcje dmuchane umożliwiają rywalizację w zadaniach z koniecznością współdziałania oraz dążenia do wspólnych celów, co ma istotne znaczenie integrujące grupę. Unikalne gry zespołowe sprawdzają się jako zajęcia integracyjne dla dorosłych i zapewniają doskonałą zabawę w zaskakującej formie – zaaranżowane zabawy cieszą swoją oryginalnością skłaniając do aktywnego udziału oraz determinując podejmowanie wspólnych działań.

Dostępne u nas zabawy integracyjne dla dorosłych na imprezę to między innymi:


  • mega piłkarzyki, w których pionkami stają się przytwierdzeni do poprzeczek uczestnicy gry,
  • wielka tarcza do popularnej gry dart, w której zamiast rzutkami, do celu trafia się piłką,
  • dmuchane boisko z trampoliną, do gry w urozmaiconą formę siatkówki,
  • tory przeszkód na ogromnej powierzchni,
  • i wiele innych gier oraz zabaw, skutecznie podnoszących jakość imprez integracyjnych.


Organizacja imprez integracyjnych dla firm wymaga kreowania pozytywnych emocji, które towarzyszą zabawie – wspólna radość i śmiech generują korzystne skojarzenia z obecnością współpracowników, co znacząco wpływa na późniejszą efektywność w wykonywaniu codziennych, zawodowych obowiązków. Jeśli więc zależy Ci na skuteczności integracyjnego spotkania, zapraszamy do współpracy. Organizacja imprez dla firm to nasza pasja, czym chętnie podzielimy się z Twoimi pracownikami!

Zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych

Zobacz nas w social mediach

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.