ZABAWY I ATRAKCJE ANIMACYJNE

Przenośny Golf

Przenośny Golf to nie tylko doskonała rozrywka dla miłośników golfa, ale również szansa na zapewnienie uczestnikom niezapomnianych chwil relaksu i rywalizacji w dowolnym miejscu!

Dowiedz się więcej »

Ringo

“Ringo”! To niezwykłe doświadczenie, które zapewni Twoim gościom niezapomniane chwile pełne śmiechu, emocji i wspólnej zabawy!

Dowiedz się więcej »

Giga Statki

Giga Statki – niesamowita atrakcja, która przeniesie Twoją imprezę na fale radości i zabawy! Recepta na udaną imprezę, która zadowoli zarówno małych, jak i dużych uczestników!

Dowiedz się więcej »

Mega Jenga

Klocki XXL do układania na twoim evencie. Brzmi prosto, ba wręcz banalnie! Uwierz nam, stanowi to obowiązkowy punkt zabaw teambuildingowych na każdej imprezie integracyjnej i firmowej.

Dowiedz się więcej »

Memory XXL

Z pamięcią bywa różnie, jednak nie ulega wątpliwości, że trzeba ją trenować. Gra memory XXL to świetny sposób, by połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli element zabawy z rozwojem funkcji pamięciowych!

Dowiedz się więcej »

Narty Wieloosobowe

W czasach gdy zima staje się reliktem przeszłości, a śnieg widzimy tylko podczas oglądania Kevina w Nowym Yorku, nasze narty wieloosobowe, przeniosą uczestników w mroźne krainy dostarczając przy tym wiele śmiechu!

Dowiedz się więcej »

Alko Gogle

Jak to jest wypić litr wódki i usiąść za kierownicą? My nie wiemy i nie zalecamy próbowania! Nasza propozycja zabawy teambuildingowej pozwoli się o tym przekonać!

Dowiedz się więcej »

Kolorowe Warkoczyki

Atrakcja zdecydowanie preferowana przez dziewczynki. Kolorowe warkoczyki sprawdzą się idealnie na imprezie urodzinowej lub imprezie firmowej, jako dodatek na przykład do wynajętej zjeżdżalni!

Dowiedz się więcej »

Bańki mydlane

Idealnie sprawdzą się na różnego rodzaju festyny, ale też na urodziny w ogrodzie. Dzieci uwielbiają tworzyć jak największe bańki, a potem je przebijać lub patrzeć, gdzie lecą!

Dowiedz się więcej »

Animacje dla dzieci

Chusta animacyjna, hula hopy, kuleczki i wiele więcej to pomysł na imprezę integracyjną dla twojej pociechy! Z naszym animatorem urodziny twojego dziecka przemienią się w iście urodzinowe szaleństwo!

Dowiedz się więcej »

Zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych

Zobacz nas w social mediach

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.