DMUCHANE ZJEŻDŻALNIE

Zjeżdżalnia Formuła

Dla wszystkich kochających samochody! Ta dmuchana zjeżdżalnia budzi zachwyt i „WOW” u 99% dzieci, które ją widzą! Niesamowicie widowiskowa, wielka, kolorowa atrakcja rozbudzi marzenia każdego dziecka.

Dowiedz się więcej »

Zjeżdżalnia Farma

Motyw farmy sprawa, że ta atrakcja stworzona jest na imprezy w plenerze. Dmuchana zjeżdżalnia na wynajem z motywem Farmy to wiele metrów kwadratowych uciechy szczególnie dla tych dzieci, które kochają klimat wsi i zwierzątek!

Dowiedz się więcej »

Zjeżdżalnia Panda

Zdecydowanie jedna z tych najbardziej wyróżniających się zjeżdżalni, jakie oferuje nasza wypożyczalnia dmuchańców. Uśmiechnięte pandy i przepiękna kolorystyka nie pozwolą żadnemu dziecku przejść obok niej obojętnie!

Dowiedz się więcej »

Zjeżdżalnia Jungla

Motyw uśmiechniętych zwierząt to pewność, że zjeżdżalnia dmuchana będzie cieszyła się powodzeniem. Lew, żyrafa, słoń kuszą swoimi kolorami i przyciągają dzieci jak magnez!

Dowiedz się więcej »

Wspaniała zabawa z dmuchanymi zjeżdżalniami

Dmuchane zjeżdżalnie to oryginalna forma rozrywki zapewniająca niezapomniane chwile pełne śmiechu i radości zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci dostępne w naszej ofercie pochodzą one od renomowanych producentów, których najważniejszym celem jest bezpieczeństwo i satysfakcja użytkownika. Dlatego też cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia, co umożliwi Twojemu dziecku bezpieczną zabawę przez długie lata.

Dmuchane zjeżdżalnie wynajem w Fun & Play

Planujesz większą imprezę i potrzebujesz atrakcji, która w pełni zadowoli najmłodszych uczestników? Nie ograniczaj się jedynie do kupna produktu — możliwe jest także wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni. Cena i warunki znajdują się w naszym cenniku. Pamiętaj, że w kategorii wynajem zjeżdżalni dmuchanej cena i jakość idą w parze, a wynajem zjeżdżalni dmuchanych daje nieograniczone możliwości rozrywki. Różnorodność rozmiarów i wzorów sprawia, że nasze dmuchane zjeżdżalnie wynajem sprawdzą się zarówno na domowych urodzinach, jak i na piknikach firmowych. Dmuchana zjeżdżalnia do ogrodu to nie lada atrakcja! Możliwość postawienia własnego małego parku rozrywki w ogrodzie to marzenie niejednego dziecka. Nasze dmuchane zjeżdżalnie to doskonałe propozycje na zabawy integracyjne dla dzieci.

Wypożyczalnia dmuchanych zjeżdżalni — nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się, wytwarzane z wysokiej jakości materiałów, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci. Gwarantują one bezpieczeństwo i komfort podczas użytkowania. Atrakcje te zapewniają doskonałą zabawę i pomagają rozwijać umiejętności motoryczne. W Fun & Play znajdziesz również dmuchane place zabaw czy dmuchane tory przeszkód, a także na wynajem atrakcji na imprezy, które gwarantują maksymalną radość z zabawy

Wybierz idealną zabawkę dla swojej pociechy i zaskocz swoje dziecko niezapomnianą niespodzianką!

Zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych

Zobacz nas w social mediach

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.