DMUCHANE PLACE ZABAW

Plac zabaw Park Minionków

Dmuchany plac zabaw na wynajem z motywem Minionków to aż 75 metrów kwadratowych wrażeń dla każdego dziecka. Mamy tu skakaniec, dmuchane zjeżdżalnie, przeszkody i wiele więcej! W skrócie, wszystko czego dzieci potrzebują, aby być szczęśliwym!

Dowiedz się więcej »

Plac zabaw Prehistoria

Każdy dobry dmuchany plac zabaw jest uniwersalny zarówno dla dzieci małych jak i większych. Dmuchany plac zabaw z motywem prehistoria właśnie taki jest! Dzieci znajdą w nim dużą i małą zjeżdżalnie, różne figurki, tubę do przeciskania i wiele więcej!

Dowiedz się więcej »

Plac Zabaw Krokodyl

Unikatowy i jedyny w swoim rodzaju zamek do skakania, która dosłownie zjada dzieci! Ta atrakcja na wynajem to wielki dmuchany plac zabaw z paszczą krokodyla pośrodku, która co jakiś czas się zamyka i otwiera!

Dowiedz się więcej »

Plac zabaw Budowa

Piękny, uniwersalny plac zabaw dla małych oraz tych większych dzieci kochających budownictwo oraz majsterkowanie. Dmuchany plac zabaw budowa spełni wymagania każdego małego “Boba budowniczego”!

Dowiedz się więcej »

Miękka Góra

Dmuchana atrakcja na wynajem z wielką poduszką do skakania na środku! Budową przypomina plac zabaw, jednak zamiast zjeżdżalni i przeszkód znajdziemy w niej ogromne wybrzuszenie, na które dzieci wchodzą, skaczą i wywracają się mając przy tym wielki ubaw.

Dowiedz się więcej »

Plac zabaw z kulkami

Basen z kulkami to spełnienie marzeń każdego dziecka. Wielki dmuchany plac zabaw, setki kolorowych kulek i twoja pociecha bawiąca się doskonale rzucająca od czasu do czasu piłeczkami w inne dzieci!

Dowiedz się więcej »

Plac zabaw Piracki

Motyw przewodni atrakcji nawiązuje do piratów, wody i nieograniczonej przygody. Wybór numer 1 jako atrakcja na urodziny dla dziecka! Ahoj piracie! Zakładaj banderę i dołącz do zabawy!

Dowiedz się więcej »

Plac zabaw Safari

20 metrów szaleństwa z motywem dzikich zwierząt to sprawdzona recepta na znudzone dziecko! Nieduże wymiary sprawiają, że atrakcja zmieści się praktycznie u każdego na podwórku!

Dowiedz się więcej »

Skakaniec dla Chłopca

Basen z kulkami to pomysł na super urodziny dla dziecka! Nasza pociecha wchodzi do środka, a my zamykamy zamek i już w pełni można cieszyć się zabawą. Basen z kulkami dla dziecka jest czymś niesamowitym, można w nim chować się

Dowiedz się więcej »

Dmuchane place zabaw — raj dla dzieci

Dla najmłodszych nie ma nic piękniejszego niż możliwość biegania, skakania i przeżywania niesamowitych przygód. Nawet w swoim własnym ogrodzie! Dlatego też dmuchane place zabaw znajdujące się w naszym asortymencie to nie tylko gwarantowany uśmiech na twarzy Twojego dziecka, ale przede wszystkim bezpieczne miejsce do zabawy.

Plac zabaw dmuchany dla dzieci — co u nas znajdziesz?

Interesujących propozycji dla maluchów jest wiele. Zarówno dmuchany plac zabaw duży, jak i dmuchane zjeżdżalnie, czy też dmuchane tory przeszkód zapewniają niesamowitą rozrywkę dla dzieci. Kolorowe, bezpieczne, łatwe do napompowania i rozmieszczenia — dmuchane place zabaw dla dzieci sprawią, że każda wolna chwila może zamienić się w prawdziwą przygodę. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że wszystkie dzieci z pewnością pokochają dmuchane place zabaw do ogrodu!

Dmuchane place zabaw wynajem — dla spełnienia marzeń

Nie każdy ma odpowiednio dużo miejsca, aby na stałe zainstalować w swoim ogrodzie dmuchańce. Dlatego jeśli chcesz mieć u siebie dmuchane place zabaw, wynajem jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu w dowolnym momencie, gdy tylko zechcesz, możesz sprawić swoim dzieciom niezapomniane wrażenia. Zaletą takiego rozwiązania jest pełna dowolność wyboru — nie tylko miejsca, ale i rodzaju atrakcji. W związku z tym każdy znajdzie taki model, który spełni oczekiwania najmłodszych, a jednocześnie pozwoli odpowiednio zagospodarować przestrzeń.

Dmuchany plac zabaw dla dzieci — zabawa na każdą okazję

Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i niekończącej się zabawie, nasze dmuchane place zabaw to idealny wybór na urodziny, imprezy z okazji zakończenia roku szkolnego, a nawet jako zabawy integracyjne dla dzieci. Te dmuchane place zabaw przyniosą radość każdemu dziecku — niezależnie od wieku. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych dmuchanych placach zabaw dla dzieci i odkryć, jakie niesamowite atrakcje możemy Ci zaoferować. Wynajem atrakcji na imprezy z nami to czysta przyjemność!

Zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych

Zobacz nas w social mediach

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.