Bubble Soccer

Bubble Soccer

Zabawa z kulami Bubble Soccer to doskonała alternatywa wobec tradycyjnej piłki nożnej – aktywność ruchowa, realizowana w wyjątkowo zabawnej formie, staje się idealną propozycją w przypadku spotkań towarzyskich, imprez integracyjnych oraz rozmaitych uroczystości, w trakcie których należy zapewnić gościom unikalne atrakcje na najwyższym poziomie. Z kulami Bubble Soccer rzeczywista radość każdego uczestnika gry jest gwarantowana. Zabawa jest fantastyczna dla graczy w każdym wieku, będąc uniwersalną formą rozrywki.
archery tag

Archery Tag

Grupowa rywalizacja, wykorzystująca łuki i strzały w ich unikalnej formie – Archerytag – gwarantuje świetną zabawę, wymagającą precyzji, celności, sprytu i współpracy z innymi graczami. To doskonała forma integracji zespołu pracowników, jak również grupy znajomych podczas imprez i rekreacyjnych spotkań towarzyskich. Uczestniczyć w niej mogą gracze, którzy ukończyli ósmy rok życia, dlatego rozrywka ta okazuje się uniwersalna i atrakcyjna dla wielu. Archerytag to nowoczesny sposób na rekreację.
jump ball

Jumpball

Ogromnych rozmiarów trampolina, będąca jednocześnie boiskiem do gry w piłkę – rozrywka ta łączy w sobie siatkówkę, piłkę nożną i... akrobatykę. Jumpball to gra, która dedykowana jest uczestnikom chcącym doświadczyć nowoczesnej formy rywalizacji zespołowych. Punkty zdobywane są w widowiskowy sposób, a odbijanie piłki może odbywać się przy użyciu każdej niemal części ciała. To doskonały sposób na integrację w grupie – gra wymaga bowiem zaangażowania i współpracy, przynosząc przy tym mnóstwo radości.