Fotobudka na Wesele - sposób na zachowanie najpiękniejszych chwil i wspomnień!

Fun & Play » Fotobudka na Wesele – sposób na zachowanie najpiękniejszych chwil i wspomnień!

Zbliża się Dzień Twojego Ślubu. Trzeba tylko pomyśleć o atrakcjach dla gości. Fotolustro i fotobudka na wesele to świetny pomysł na urozmaicenie zabawy. Razem z gośćmi możesz stworzyć niepowtarzalny film, który stanie się pamiątką na lata. Fotobudka, fotolustra – wesele, imprezy – jak to działa? Ile kosztuje wynajem fotobudki? Czytaj dalej, a uzyskasz odpowiedź na te i wiele innych pytań.

Budka fotograficzna na wesele - co to jest?

Kiedy planujesz wesele, chcesz, aby wszyscy byli zadowoleni z przebiegu przyjęcia. Jedzenie, taniec, śpiew i zabawy związane z oczepinami to nieodłączne elementy wesela. Warto pomyśleć o dodaniu czegoś nowego. Atrakcji, która urozmaici wspólnie spędzany czas. Budka fotograficzna na wesele to hit na wszelkiego rodzaju imprezy.

Jak to działa?

Fotobudka do zdjęć na wesele umożliwia zachowanie najpiękniejszych chwil. Goście i państwo młodzi mogą sobie zrobić zabawne pamiątkowe zdjęcia. Wystarczy stanąć przed urządzeniem, a zobaczysz swój podgląd na ekranie dotykowym. Kiedy naciśniesz “Start”, zaczyna się sesja zdjęciowa. Zdjęcia wykonywane są automatycznie, jedno po drugim, a następnie zapisywane i drukowane na papierze fotograficznym w formacie, który wybierzesz.

Nowością na polskim rynku jest Fotobudka 360. Jest to specjalna, obracana platforma do nakręcania filmów. Aby skorzystać z atrakcji, należy wejść na platformę i po prostu dobrze się bawić. Kamera zarejestruje każdy ruch i emocje wywołując uśmiech na twarzy uczestników. Gotowe filmy możesz od razu wrzucać na swoje media społecznościowe. Instagram, TikTok, Facebook – pokażesz wszędzie, że wynajem fotobudki to hit na wesele!

A może fotolustro na wesele?

Fotolustro to unowocześniona odmiana fotobudki. Działa podobnie – wykonuje zdjęcia, które są drukowane od razu po zakończeniu sesji zdjęciowej. Jednakże w przeciwieństwie do fotobudki ma bardzo duży wyświetlacz w postaci lustra zabezpieczonego szkłem hartowanym. Magiczne lustro na weselu wykonuje fotografie pionowo, całej postaci. Atrakcyjnym dodatkiem są płynne animacje i zachęty głosowe do pozowania. Jeśli zdecydujesz się na wynajem fotolustra, poczujesz się gwiazda filmowa!

Wypożyczenie fotobudki

Jeśli chcesz skorzystać z opcji: budka ze zdjęciami do wynajęcia, warto na początku zapoznać się z technicznymi aspektami fotobudki i fotolustra na wynajem oraz dowiedzieć się, jaki jest koszt fotobudki na wesele.

Fotobudka i fotolustro wynajem - organizacja

Jeśli zdecydujesz się na wynajęcie fotobudki lub fotolustra w Fun&Play, nie martw się o transport wybranej atrakcji. Dojeżdżamy we wskazane miejsce i dostarczamy sprzęt. Następnie przygotowujemy fotobudkę lub fotolustro i dokładnie tłumaczymy zasady działania atrakcji. Ponadto obsługujemy i sprawujemy nadzór nad sprzętem, więc to, co zostaje dla Ciebie, to dobra zabawa!

Wymagania

  • płaski, zadaszony teren;
  • minimalne wymiary miejsca: 5 na 5 metra w przypadku Fotobudki 360 i 3 na 3 metry w przypadku Fotolustra;
  • dostęp do prądu 220/230 lub agregatu prądotwórczego.

Skład zestawu

Decydując się na skorzystanie z oferty Fun&Play otrzymujesz gotowy zestaw: fotobudkę lub fotolustro oraz gadżety, które uatrakcyjnią korzystanie z fotobudki na wynajem.

Ile kosztuje wynajęcie fotobudki na wesele?

Skoro już wiesz, jakie są wymagania techniczne fotobudki do wynajęcia oraz jak wygląda wynajem fotobudki, warto przyjrzeć się, ile kosztuje wynajęcie fotobudki.

Podejmujesz jednoznaczną decyzję: Fotobudka na wesele wynajem – tak, to jest to! Świetnie, ale wynajem fotobudki to konkretna cena. A zatem jaki poniesiesz koszt za wynajem fotobudki na wesele?

Trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena fotobudki na wesele jest uzależniona od kilku elementów. Zazwyczaj koszt fotobudki na wesele rozlicza się na podstawie pakietów. Jest to suma stałej kwoty za daną ilość godzin i opłaty za poszczególne elementy dodatkowe.

Średnio fotobudka na wesele to koszt od ok. 600 zł za 2 godziny. Podobnie fotolustro na wesele. Cena kształtuje się w granicach od 600 zł za 2 godziny.

W naszym przypadku do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jeśli zastanawiasz się: fotobudka/fotolustro – jaka cena za wynajem, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz podany na naszej stronie, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. Podamy Ci konkretne informacje: fotobudka – wynajem – cena. I już nie będziesz miał żadnych wątpliwości.

Inne atrakcje na wesele

Wesele kojarzy się przede wszystkim z tańcem i zabawami związanymi z oczepinami. Jak już można było się przekonać budka do zdjęć wynajem, fotolustro czy fotobudka 360 to niezwykle oryginalne urozmaicenie zabawy na przyjęciu.

Decydujesz się kolejnego dnia na poprawiny? Może warto zastanowić się nad wprowadzeniem dodatkowych atrakcji na wesele? Umilą one czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Weź pod uwagę:

Każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek.

Podsumowanie

Wesele to niezapomniany dzień zarówno dla małżonków, jak i dla najbliższej rodziny oraz pozostałych gości. Organizując tak ważne przyjęcie chcemy, aby wszystko przebiegało perfekcyjnie. Dlatego też, jeśli zastanawiasz się: budka fotograficzna na wesele, jaka to cena, nie wahaj się i skontaktuj z nami.

Twoje przyjęcie mogą również uatrakcyjnić gry i zabawy integracyjne.
Zorganizuj wesele z klasą z fotobudką i zachowaj najpiękniejsze chwile na lata!

Zobacz nas w social mediach

Nie wiesz co wybrać?

Potrzebujesz pomocy?

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy.